SC "ГАТНЕ" - ВОЛОДАР КУБКА КИЄВО-СВЯТОШИНСЬКОГО РАЙОНУ З ФУТБОЛУ

Це сталося – 28 червня відбувся фінальний матч Кубка району з футболу між "Соколом" (Михайлівка Рубежівка) та SC "Гатне". Обидві команди заслуговували на те, щоб підняти над головою бажаний трофей, але вперше в своїй історії переможцем районного Кубка стала команда з Гатного.

Напружено проходив матч між командами але у кожному з таймів Віталій Костенко вдало завершував свої флангові проходи низовими ударами, які досягали мети. "Сокіл" зумів відповісти лише одним влучним ударом сенегальця Адама Сек, який вдало використав точну передачу від Костянтина Захарченка. Феєрична перемога гатненців з рахунком 2:1.

Кубок та золоті медалі переможців гатненські футболісти отримали з рук почесних гостей фіналу: віце-президента Асоціації аматорського футболу України Олександра Каденка, заступника голови райради Олександра Однороманенка, члена комітету жіночого футболу ФФУ Віктора Кириченка.

Вiтаємо команду переможців та їх головного тренера - Миколу Іщенка, спортивного директора Андрія Давиденка, всіх працівників клубу з важливою та такою бажаною перемогою!

Кращим гравцем фіналу визнано автора переможних голів, вихованця гатненського футболу Віталія Костенка.

Команда "Сокіл" показала достойний футбол, прекрасні вольові якості, тому для колективу Дмитра Бірюка футболісти з Гатного зробили символічний "коридор поваги", коли ті йшли за своїми нагородами.

Почесними відзнаками від ААФУ за вагомий внесок в розвиток футболу були нагороджені президенти обох клубів - фіналістів Олександр Паламарчук (Гатне) та Дмитро Бірюк (Сокіл).