Чи готові дільниці Гатного до виборів президента-2019?

Україна стоїть на порозі історичної події – обрання нового президента.  Це важлива та відповідальна подія в житті кожного українця, тому як нинішні президентські вибори по-особливому доленосні. Не зважаючи на зовнішню військово-політичну агресію, попри неймовірних труднощів й викликів, що постали перед українським суспільством, ми маємо право вільно обирати і визначати своє власне майбутнє. Кожен громадянин має прийти на виборчі дільниці і віддати свій голос за майбутнього очільника Української держави. Реалізуємо свій конституційний та громадянський обов’язок !

На всіх виборчих дільницях країни перебачено налагодження об’єктивного виконання процесу підготовки та проведення виборів, а також запобігання порушенням виборчого законодавства через ефективно організований громадський контроль. Важливим критерієм проведення виборчої компанії  є її прозорість, саме тому на виборчих дільницях відбувається пожвавлення контакту з медіа та громадськими організаціями.

Виборча дільниця — територіальна одиниця, утворена в період виборів та референдумів для проведення голосування та підрахунку голосів. На території виборчих дільниць діють дільничні виборчі комісії і складаються списки виборців, що володіють активним виборчим правом на відповідній території.

У Гатному, яке відноситься до територіального виборчого округу № 91, знаходяться дві виборчі дільниці - 320597 та 320598. Перша розташована за адресою: вул. Космонавтів 1, в приміщенні Гатнянської ЗОШ, друга - на 1-му поверсі Гатненського клубу за адресою: вул. Київська, 138.

Для ознайомлення виборців із претендентами на пост глави держави та їх програмами, на стінах приміщення де знаходяться дільниці, наклеєні інформаційні плакати про кожного з кандидатів в президенти. Мешканці Гатного можуть прийти і ознайомитись з цією інформацією. На дільницях щоденно працюють чергові члени ДВК, які готові відповісти на будь які питання відвідувачів стосовно виборів.

Офіційна інформація про виборчу дільницю № 320597:

Номер виборчої дільниці:

320597

Тип виборчої дільниці:

Звичайна

Номер округу:

91

Адреса дільничної виборчої комісії:

вул.Космонавтів, 1, с.Гатне, Києво-Святошинський р-н, Київська обл., 08160

Місцезнаходження дільничної виборчої комісії:

Гатнянська загальноосвітня школа I-III ступенів, каб.5, кабінет вчителя

Адреса приміщення для голосування:

вул.Космонавтів, 1, с.Гатне, Києво-Святошинський р-н, Київська обл., 08160

Місцезнаходження приміщення для голосування:

Гатнянська загальноосвітня школа I-III ступенів, фойє

Опис меж ВД:

с.Гатне – вул.Абрикосова, вул.Академічна, вул.Амбулаторна, вул.Андріївська, вул.Археологічна, вул.Барвінкова, вул.Берегова, вул.Березнева, вул.Богдана Хмельницького, вул.Ботанічна, вул.В. Марченка, вул.В. Швеця, вул.Виноградна, вул.Володимирська, вул.Гагаріна, вул.Гоголя, вул.Грушева, вул.Грушевського, вул.Дачна, вул.Дорошенка, вул.Дружби, вул.Затишна, вул.Зелена, вул.Зоряна, вул.Івана Сірка, вул.Івана Франка, вул.Інститутська, вул.Калинова, вул.Кармелюка, вул.Карпа Воловня, вул.Каштанова, вул.Квітнева, вул.Київська, вул.Кібернетична, вул.Кленова, вул.Кожемяцька, вул.Кооперативна, вул.Коцюбинського, вул.Курганна, вул.Лесі Українки, вул.Лугова, вул.Межигірська, вул.Механізаторів, вул.Миру, вул.Набережна, вул.Нагорна, вул.Незалежна, вул.Нова, вул.Оболонська, вул.Одеська, вул.Озерна, вул.П. Янчука, вул.Південна, вул.Північна, вул.Плодова, вул.Польова, вул.Райдужна, вул.Салютна, вул.Свободи, вул.Святкова, вул.Святопетровського, вул.Симоненка, вул.Сонячна, вул.СТ «Джерело», вул.Теремська, вул.Тополева, вул.Травнева, вул.Трояндова, вул.Центральна, вул.Чумацька, вул.Шевченка, вул.Юності, вул.Яблунева, вул.Ягідна, вул.Ярослава Мудрого, пров.Абрикосовий, пров.Амбулаторний, пров.Гагаріна, пров.Зелений, пров.Київський, пров.Кібернетичний, пров.Райдужний, пров.Сонячний, пров.Шевченка, пров.Ягідний

Голова ДВК виборчої дільниці №320597 Анастасія Яшкіна розповіла, що на дільниці у списку виборців близько 2200 осіб. «Дільничні виборчі комісії вже отримали всі списки виборців і на сьогоднішній день вже рознесено всі запрошення виборцям», - сказала Анастасія Яшкіна. Ще очільник дільниці розповіла про права виборців, які тимчасово нездатні пересуватися самостійно і мають бажання проголосувати за місцем свого перебування: «Кожен громадянин, який не здатний самостійно пересуватися, має право проголосувати не на дільниці, а за місцем перебування. Про це у списку виборців повинна бути окрема помітка «НСП» – нездатний самостійно пересуватися. Для того, щоб у списку виборців з’явилася відмітка «НСП» необхідно звернутися до дільничної виборчої комісії із заявою та медичною довідкою про стан здоров’я. Особа, яка тимчасово не здатна пересуватися самостійно, повинна власноруч написати заяву з проханням забезпечити їй голосування за місцем перебування та надіслати заяву поштою чи передати через інших осіб. ДВК за своїм рішенням на підставі поданих документів може включити таку особу до витягу зі списку виборців і надати їй можливість проголосувати за місцем перебування. Щоб перевірити наявність у списку виборців позначки «НСП» необхідно звернутися до дільничної виборчої комісії за місцем проживання чи відділу ведення Державного реєстру виборців та ознайомитися зі списком. Якщо виборець сам не може, то перевірити такі відомості можуть його рідні, близькі, знайомі, сусіди. Члени ДВК зобов’язані перевірити факт тимчасової нездатності виборця самостійно пересуватися. У разі не підтвердження даних комісія ухвалює рішення про відмову надати виборцю можливість голосувати за місцем перебування.

Виборці, котрі голосують вдома, зобов’язані допустити у відповідне приміщення членів ДВК, офіційних спостерігачів, кандидатів чи їх довірених осіб, інших осіб, які вправі бути присутніми під час голосування на дільниці. Інакше виборцям не дадуть можливості проголосувати.

Офіційна інформація про виборчу дільницю № 320598 :

Номер виборчої дільниці:

320598

Тип виборчої дільниці:

Звичайна

Номер округу:

91

Адреса дільничної виборчої комісії:

вул.Київська, 138, с.Гатне, Києво-Святошинський р-н, Київська обл., 08160

Місцезнаходження дільничної виборчої комісії:

клуб, каб.1, 3, 1-й поверх

Адреса приміщення для голосування:

вул.Київська, 138, с.Гатне, Києво-Святошинський р-н, Київська обл., 08160

Місцезнаходження приміщення для голосування:

клуб, фойє, 1-й поверх

Опис меж ВД:

с.Гатне – вул.Ватутіна, вул.Вишнева, вул.Джерельна, вул.Доброго дуба, вул.Доброго шляху, вул.Жовтнева, вул.Жулянська, вул.Козацька, вул.Комарова, вул.Космонавтів, вул.Лісова, вул.Мічуріна, вул.Молодіжна, вул.Музейна, вул.Перемоги, вул.Підлісна, вул.Покровська, вул.Прикордонна, вул.Садова, вул.Шкільна, вул.Ярова, пров.Озерний, пров.Шкільний

 Заступник голови ДВК №320598 Юлія Штефан зазначила: «У нас все відбувається в плановому порядку, ніяких порушень та надзвичайних подій не було».  Пані Юлія розповіла про особливості подання від громадян заяв про тимчасову зміну місця голосування без зміни виборчої адреси. Так, відповідно до  частини третьої статті 34 та до частини третьої статті 7 Закону України "Про Державний реєстр виборців" члени дільничних виборчих комісій не пізніш як за п'ять днів до дня голосування (до 25 березня 2019 року включно) подають до відділу ведення Державного реєстру виборців за місцезнаходженням виборчої дільниці або за своєю виборчою адресою заяву про тимчасову зміну місця голосування без зміни виборчої адреси. Заступник голови ДВК звернула увагу на потребу іногороднім членам дільничної виборчої комісії підготувати необхідні документи (постанова ДВК, ксерокопія паспорта, заява відповідного зразка, яку надає відділ ведення Державного реєстру виборців) і  зробити це потрібно оперативно. Як повідомила Юлія Штефан, станом на 23 березня рознесено виборцям приблизно 1362 запрошення.

 

 

« повернутися до списку новин

Логін: *

Пароль: *