ДЕНЬ УЧИТЕЛЯ - СВЯТО ШКІЛЬНОЇ РОДИНИ

У актовій залі Гатненської загальноосвітньої школи 5 жовтня  віншували вчителів.

Щиро привітав колег із професійним святом директор навчального закладу Микола Проць, слова вдячності педагогічному колективу школи висловили почесні гості урочистого заходу - Гатненський сільський голова Броніслав Корицький та  депутат Києво-Святошинської районної ради Олександр Паламарчук.

А далі присутніх порадували своїм виступом вихованці студії бального танцю "Step by Step".  Масу позитивних емоцій усім присутнім подарували веселі змагання Клубу веселих і кмітливих між педагогами та старшокласниками. Що цікаво, перемогу у грі здобули діти, за що й отримали смачнючий торт, а всі вчителі школи - квитки до театру. Такі приємні подарунки лише додали позитиву до загальної атмосфери радості, яка панує виключно на родинних заходах. Та й хіба могло бути інакше, адже педагогічний та учнівський колективи Гатненської школи - це велика дружна родина!

Тож ще раз  зі святом Вас,
наші рідні педагоги!