БУДЬТЕ ПИЛЬНІ - ЗЛОДІЇ НАХАБНІЮТЬ

Громадським формуванням "Оберіг-Гатне" нещодавно було зафіксовано два пограбування. У жінок близько 24 год. поблизу "Мегамаркету" викрали цінні речі. Один із злочинів  по гарячих слідах був розкритий. Про інший було повідомлено запізно, тому  злодію вдалося втекти.  

Крім того, до ГФ надійшло повідомлення про пограбування мийки високого тиску на вул. Покровській. Особу, причетну до пограбування, встановлено, викрадену мийку знайдено і повернуто господарю.

Того ж дня о 23 год. крадій проник на горище приватної житлової будівлі на вул. Київській. Власники оселі, які повідомили про інцидент до поліції, власними силами не змогли впоратися з правопорушником, тому зателефонували до ГФ "Оберіг-Гатне". Патрульний наряд затримав зловмисника. Але за згодою сторін власники житла відмовились від написання заяви до поліції, відмінивши виклик. Чи вірно вони поступили, покаже час. 
Працівники ГФ радять односельцям встановлювати міцний тин, з надійним замком на хвіртці, завести пса-охоронця, наприклад, породи алабай. Такі заходи безпеки вбережуть вас від небажаних гостей. Зупиняють крадіїв і відеокамери та сигналізація, якщо, звісно, є кошти на їх придбання і утримання. 
Нещодавно поліції було передано волоцюгу, який проникав на приватну територію й намагався викрасти все, що погано лежить. До того ж, ця особа потребує обстеження у лікаря-психіатра. 
На початку осені двоє зловмисників (чоловік та жінка) проникли на приватну територію на вул. Кібернетична, що поблизу Інституту кібернетики. Власники оселі, які повідомили про інцидент до ГФ "Оберіг-Гатне", з невідомими не змогли знайти спільну мову. У результаті комплексу проведених заходів, правопорушення було припинено. Порушників нейтралізовано та згодом передано до поліції. Їх особисті дані встановлено. Чоловік -  із Фастова, жінка - з Києва. Зі слів потерпілих, порушники, оглянувши господарські будівлі у загородженому з усіх сторін дворищі, намагалися проникнути і у житлову будівлю. Володіють навичками гіпнозу. У дворі був пес, але це їх не спинило. 
А 24 вересня до "Оберіг-Гатне" зателефонували кілька гатненців, які повідомили, що на вул. Покровській вештаються двоє підозрілих осіб міцної статури та грузинської зовнішності. Чоловіки  заглядали через паркани у двори селян. 
Додатковим екіпажем ГФ "Оберіг-Гатне" підозрілих осіб було затримано. З ними проведено профілактичну бесіду. Встановлено їх паспортні дані та місце проживання. Як з'ясувалося, це були  будівельники з Грузії, які працюють в "Озерному гаї". Свої дії пояснили тим, що шукали пригод, бо перебували напідпитку. Поліції передано паспортні дані порушників правопорядку для врахування у роботі.
Під час патрулювання вулицями села ГФ "Оберіг-Гатне" 26 вересня виявлено пошкодження зупинки громадського транспорту, що розташована на перетині вулиць Жовтнева та Жулянська, а один із гатненців повідомив про обставини правопорушення.
Представники громадського формування виявили транспортний засіб, причетний до цього правопорушення та його номерний знак. Поліції залишилося, на підставі звернення заявника, довести справу до логічного завершення - притягнути винних до відповідальності, згідно з діючим законодавством.

Тому будьте пильні. Своєчасно повідомляйте про правопорушення до ГФ "Оберіг-Гатне".

« повернутися до списку новин

Логін: *

Пароль: *