SC "ГАТНЕ" ДОСТРОКОВО ПЕРЕМІГ У РАЙОННІЙ ПЕРШОСТІ

Завершилася відкрита першість району з футболу у першій лізі. Беззаперечним лідером змагань був Sport Club "Гатне", який протягом усіх 18 турів впевнено очолював турнірну таблицю, й у підсумку здобув 17 перемог, лише одного разу поступившись суперникам. Феноменальний результат, адже наша команда достроково, за два тури до закінчення змагань, виграла відкритий районний чемпіонат у першій лізі.

Вересень розпочався для наших футболістів досить складним матчем із СК "Шпитьки". Але у напруженій боротьбі гатненці переломили хід зустрічі й мінімально перемогли - 4:3. Двічі відзначився Віталій Костенко, по одному голу забили Андрій Давиденко та Микола Іщенко.
У 12 турі SC "Гатне" приймав СК "Чайка" з Мотижина.  І хоча погода не радувала, наші хлопці впевнено досягли потрібного результату - 3:1. Знову два голи записав на свій рахунок Віталій Костенко, один - Антон Бутко.
А 16 вересня наш спортклуб зустрівся з футбольним клубом "Атлетік" з Білогородки. Продемонструвавши фантастичну гру, за активної підтримки вболівальників, футболісти SC "Гатне" впевнено перемогли 5:2. Цього разу забивали Микола та Андрій Іщенки, Віталій Костенко, Денис Попадюха та Андрій Давиденко.
У 14 турі, 22 вересня, спортклуб "Гатне" впевнено здолав ФК "Лука", відвантаживши у ворота суперників три голи. Два м'ячі забив Віталій Костенко, один - Андрій Давиденко.

30 вересня гатненці розгромили з рахунком 5:0 ФК "Кімерка" з Гостомеля.
І ось у 16 турі ФК "Вишневе" на своєму майданчику приймав SC "Гатне".
Знаковий матч, адже перемога в ньому забезпечувала гатненцям перемогу у районній першості. І SC "Гатне" прекрасно виконало це завдання - на виїзді здобули переконливу перемогу, заколотивши у ворота суперників п'ять м'ячів, і пропустили лише один.
По два голи забили Денис Попадюха та Віталій Костенко, один - Валерій Сезанович.
"Щиро вітаю всіх мешканців Гатного та нашу команду, яка достроково здобула перемогу та отримала почесне звання чемпіона першої ліги Києво-Святошинського району. Будемо й надалі тренуватися та намагатися радувати своїх вболівальників новими досягненнями у футболі", - зазначив Андрій Давиденко, капітан команди, директор SC "Гатне".
- Вітаю односельців із такою радісною звісткою, а також наших чемпіонів, завдяки яким це стало можливим. А ще хочу подякувати всій команді за їхню працю й старання та за шквал позитивних емоцій, отриманих від такої блискучої гри. З нетерпінням і надалі чекатимемо на нові перемоги нашої команди та зі своєї сторони намагатимемося всіляко підтримувати і сприяти розвитку Sport Club "Гатне", - так прокоментував перемогу гатненських футболістів  президент клубу Олександр Паламарчук.
А ось у SC "Гатне-2", який боровся за медалі першості у третій лізі, справи менш втішні. Впевнено перемігши своїх суперників з СК "Софія" з рахунком 4:0 у 13 турі та ФК "Ходосівка" - 5:2 у 14, наші хлопці програли 0:2 ФК "Дмитрівка", 0:3 ФК "Вишневе-2" та 0:1 СК "Білгород".
А ось у 18 турі, 7 жовтня, друга команда з рахунком 2:0 перемогла футбольний клуб "Стара Боярка".