МАЙДАНЧИК "STREET FIGHT" У ГАТНОМУ - ВІДКРИТО

Напередодні храмового свята, що відзначається в нашому селі на Покрову,11 жовтня до Гатного поспішали почесні гості: депутати Верховної Ради України Артур Палатний та Олег Велікін, голова райради Вадим Гедульянов, голова РДА Мирослава Смірнова та її заступник Михайло Лєзнік. Привід найприємніший - відкриття спортивного майданчика "Street fight".

Тут, поблизу школи, тепер зможуть тренуватися на свіжому повітрі боксери, кікбоксери, каратисти, прихильники воркауту - відносно нового напряму фізичної культури, основою якого є тренування на брусах, віджимання від підлоги, підтягування, присідання задля отримання красивого тіла без будь-яких фінансових вкладень.  Поява такого об'єкта стала результатом співпраці сільської та районної влади. Район надав кошти для придбання майданчика, а з сільського бюджету профінансували роботи з облаштування його території.
Усіх учасників заходу, на який завітало багато гатненців різних поколінь, привітала  голова райдержадміністрації Мирослава Смірнова, яка зазначила, що завдяки зусиллям РДА, райради, Гатненської сільської ради, за ініціативи депутата райради Олександра Паламарчука молодь села отримала чудовий подарунок - майданчик "Street fight" для занять спортом на свіжому повітрі.
- Ми робимо все від нас залежне, щоб наша молодь росла здоровою, сильною, займалася спортом, - підкреслила Мирослава Михайлівна. Голова РДА вручила почесні грамоти за сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток фізичної культури і спорту заступнику сільського голови Сергію Вітенку та засновнику SC "Гатне" Андрію Бобруйку.
Привітав присутніх із відкриттям спортивного об'єкта й депутат Верховної ради України Артур Палатний, який впевнений, що здорова молодь - це запорука сильної держави.
- У нас дійсно спортивна нація. Ми пишаємося нашими спортсменами у багатьох видах спорту. Але чемпіонами не народжуються, ними стають. І саме поява таких спортивних майданчиків є фундаментом наших майбутніх перемог у найпрестижніших змаганнях, - наголосив Артур Леонідович. Він вручив почесну грамоту Олександру Котирлу, який є проектантом та підрядником з установки цих комплексів. Завдяки таким майданчикам сьогодні молодь має можливість займатися різними видами єдиноборств, зміцнювати своє тіло та дух.
Голова районної ради Вадим Гедульянов зазначив, що Києво-Святошинський район є лідером у розвитку спортивної інфраструктури на Київщині.
- Завдяки злагодженій роботі районної ради, райдержадміністрації, місцевих рад ми  є кращими у всіх галузях. Бажаю молоді села нових перемог і рекордів,  - побажав він.
Вадим Едуардович відзначив почесними грамотами депутата Гатненської сільської ради Павла Бобруйка та тренера з карате Сергія Лапшина.

З відкриттям головної спортивної локації у селі гостей заходу  щиро привітали Гатненський сільський голова Броніслав Корицький,  ініціатор спорудження майданчика "Street fight", депутат районної ради Олександр Паламарчук, директор школи Микола Проць, які подякували представникам районної влади за підтримку в реалізації проекту. З вітальним словом до присутніх також  звернувся заступник Петропавлівсько-Борщагівського сільського голови Олег Андрієвський.
І ось урочиста мить - Артур Палатний, Мирослава Смірнова та Вадим Гедульянов перерізають червону стрічку - спортивний майданчик "Street fight" - відкрито. Отець Володимир освячує тренажери, на яких вже за лічені хвилини юні спортсмени села демонструють свою майстерність. Споглядаючи за їх вправними рухами, вкотре переконуєшся, що у селі підростає гідна спортивна зміна.