НА СТОРОЖІ ПРАВ І СВОБОД ЛЮДИНИ

Робота дільничного офіцера поліції орієнтована перш за все на потреби громади. Виконкомом сільської ради, депупати, представники Громадського формування з охорони громадського порядку «Оберіг-Гатне» спільно з дільничним інспектором поліції систематично контролюють, аналізують та оцінюють стан правопорядку на території села.

З дільничим інспектором поліції Гатного Андрієм Ткаченком вдалося поспілкуватися відразу після оперативної наради, яка проводилася в кабінеті сільського голови Броніслава Корицького. Розглядалися актуальні питання щодо запобігання правопорушенням у населеному пункті, окремо обговорювалися заходи протидії можливому незаконному обігу наркотичних засобів та психотропних речовин.

Варто відзначити, що на плечах дільничних офіцерів поліції лежить відповідальна робота по попередженню протиправної поведінки дітей та молоді, саме про це ми говорили з дільничним.

- Під час літніх канікул діти залишаються тривалий час без нагляду, а це створює небезпеку як самих дітей, так і в певній мірі для оточуючих. Чи так це насправді?

• - Так, випадки бувають різні, звісно, батькам слід більше пильнувати своїх дітей, особливо влітку, під час канікул. Я порадив би батькам частіше спілкуватися зі своїми дітьми, розповідати їм про можливі випадки виникнення небезпеки на вулиці, проїжджій частині, місцях масового скупчення людей. Пояснюйте дітям, що незнайомі люди можуть їм зашкодити, втягнути до вчинення правопорушення чи вживання наркотичних речовин.

Частіше проводьте профілактичні бесіди з дітьми, важливо, щоб батьки були у курсі того, чим займатимуться їх нащадки у вільний час, з ким спілкуються.

- Ви були на святкуванні Дня Гатного, чи були зафіксовані випадки правопорушень на заході?

- Так, я чергував в цей день, тому в курсі всього, що відбувалося на святі. Втім, вважаю поліцейському не слід розголошувати службову інформацію, на нашій службі головне оберігати спокій мешканців. Запобігти, врятувати, допомогти - саме задля цього наші поліцейські несуть службу.

- Який випадок у Гатному за участю дітей Вам найбільше запам’ятався в останній час?

- Нещодавно дитина, щоправда не з Гатного, розбризкала балончик із газом. Відповідно була притягнута до адміністративної відповідальності та відправлена назад в місто, де була зареєстрована. А сам хлопець був  неповнолітнім і працював нібито охоронцем на будівництві. Його взято на облік.

- А у нас в Гатному ніхто офіційно не звертався щодо викрадення дитини, а то були такі плітки?

- Десь два місяці тому мав місце такий випадок. Був конфлікт між двома хлопцями, після якого один з них пожалівся своєму братові. Після чого останній взяв автомобіль і нібито здійснив викрадення одного з учасників конфлікту. В заяві фігурувало визначення «викрадення», хоча по факту це виявилося конфліктом між двома юнаками стосовно того, хто кого обіграє в м’яч.

- І чим він закінчився?

- Тим, що батьків було викликано для проведення розмови. Конфлікт було врегульовано.

- А штраф був?

- Так, батькам довелося його сплатити.

- Які у Вас є побажання дітям?

- Раджу ніколи не вживати алкогольні напої, тютюнові вироби, будь-які наркотики, адже це може призвести до непоправних наслідків.

А ще я хочу звернути увагу вчителів місцевої школи на попередження випадків цькування одних учнів іншими.

Нагадую, що мешканці Гатного можуть звертатися за допомогою у поліцію та особисто до мене у разі будь-якої небезпечної ситуації. Час особистого прийому дільничного інспектора поліції Гатного Андрія Ткаченка: щосереди з 9 до 13 години.

Дзвоніть за мобільним телефоном дільничного інспектора поліції  095-675-33-70 або в Києво-Святошинський відділ поліції ГУНП в Київській області+380 (4598) 4–02–02.

Оператори колл-центру «102» забезпечують цілодобове реагування на виклики громадян.

Користуючись нагодою, вітаємо нашого дільничного поліцейського інспектора Андрія Ткаченка з професійним святом – Днем дільничного інспектора, яке відзначається в Україні 18 червня. Бажаємо Вам завжди зберігати стійкість духу, виявляти притаманну Вам мужність та вміння невідкладно ухвалювати правильні рішення.