Оголо

Обговорення щодо обєднання територіальних громад!

22.10.2017 року о 10 годині в приміщенні Гатненської сільської ради відбудуться збори громадян.

Відповідно до ч. 1, ст. 2 загальних положень "Про загальні збори громадян за місцем проживання в Україні" У роботі зборів мають право брати участь громадяни, які досягли 18 років і постійно проживають на відповідній території.

Підтвердженням постійного місця проживання відповідно до чинного законодавства є відомості про місце проживання та місце перебування особи, які вносяться до паспорта громадянина України, тимчасового посвідчення громадянина України, посвідки на постійне проживання, посвідки на тимчасове проживання, посвідчення біженця, посвідчення особи, яка потребує додаткового захисту, посвідчення особи, якій надано тимчасовий захист (далі - паспортний документ), довідки про звернення за захистом в Україні.

Однак як варіант може бути наявність документа на право власності, на будинок в якому проживає особа.

У відповідності до норм частин 2 статті 7 Закону України «Про добровільне об'єднання територіальних громад» 22 жовтня 2017 року о 10.00 за київським часом в приміщенні Гатненської сільської ради за адресою с. Гатне, вул. Київська № 138, відбудуться громадські слухання по питанню обговорення проекту рішення про добровільне об'єднання територіальних громад.

Організатор громадського обговорення - Гатненська сільська рада. Відповідальна за проведення громадських слухань - секретар сільської ради Дроща П.В.

Реєстрація учасників громадських слухань та акредитація представників засобів масової інформації розпочинається о 9.20 київського часу 22 жовтня 2017 року за місцем проведення громадських слухань.

Ознайомлення з матеріалами на тему громадських слухань буде здійснюватись з 9.00 год. до 12.00 год. в робочі дні у адмінбудівлі Гатненської сільської ради.

Пропозиції (зауваження) пропонується подавати письмово до 22.10.2017 року

за адресою: 08160, Київська обл., Києво-Святошинський р-н.,

с. Гатне, вул. Київська, 138.

ька обл., Києво-Святошинський р-н.,

с. Гатне, вул. Київська, 138.

Шановні мешканці с. Гатне!!!

Доводимо до вашого відома, що вивезення твердих побутових відходів (сміття) буде проводиться за двома системами:

1. Контейнерна -- передбачає наявність контейнера.

2.Безконтейнерна - в спеціалізованих мішках з логотипом КП «МКП «Гатне».

Для придбання мішків та заключення договорів звертатися до офісу КП «МКП «Гатне» за адресою:

с.Гатне, вул. Київська, б. 138 (перший поверх приміщення сільської ради).

Приймальні дні: середа, п'ятниця з 9-00 до 13-00.

УВАГА!!! Вивезення ТПВ (сміття) в мішках без логотипу КП «МКП «Гатне» здійснюватися НЕ БУДЕ!!!      ~

ДОВІДКИ ЗА ТЕЛЕФОНОМ: 063-314-34-50