Громадські Обговорення

Гатненська сільська рада повідомляє про початок розгляду, врахування пропозицій громадськості у проекті детального плану території під розміщення багатоквартирної житлової забудови по вул. Покровській 2-а в с. Гатне, Гатненської сільської ради Києво-Святошинського району Київської області. До участі запрошуються представники громадськості села та зацікавлені особи. Замовником детального плану території є Самсонович Іван Андрійович. Розробником проекту детального плану території є ТОВ «НДПІ Київ-Проект».

Початок проведення громадських слухань починається з дати виходу газети, а саме 22.06.2018. З пропозиціями (зауваженнями) та з метою ознайомлення з проектом детального плану території звертатися за адресою: Київська область, Києво-Святошинський р-н, с. Гатне,            вул. Київська, 138, 2-й поверх, зала засідань у приймальні дні виключно до 10:00 год., 23.07.2018. Відповідальна особа член виконавчого комітету Гатненської сільської ради Голуб Ігор Якович.

Презентація та громадські слухання проекту детального плану території під розміщення багатоквартирної житлової забудови по вул. Покровській 2-а, в с. Гатне відбудеться 23.07.2018        о 10:00 год. За адресою: Київська область, Києво-Святошинський р-н, с. Гатне, вул. Київська, 138, 2-й поверх, зала засідань.

Рішення Гатненської сільської ради від 22 травня 2018 року № 61  https://rada.info/upload/users_files/04358508/d714ec77e954ee6c9b4f46b84d7bdcb6.pdf