Новини

Глобальний Саміт миру – синергія дипломатії, партнерства, дружби, союзництва. Формула миру Президента Зеленського згуртувала весь світ. Кожен його континент з Україною! Тут мультиполярність = єдність. 

 

Саміт миру у Швейцарії – великий дипломатичний та політичний успіх України, який став можливим завдяки наполегливій роботі Президента України Володимира Зеленського та всієї його команди.

 

Учасники Саміту детально обговорили три пункти Формули миру. Це ядерна та продовольча безпека (і свобода судноплавства як її передумова), а також гуманітарний аспект (зокрема, повернення до України полонених громадян України та незаконно депортованих дітей). Це дозволить надати максимального прискорення процесу створення спільної дорожньої карти імплементації формули миру

 

Статут ООН та міжнародне право – основа нашої формули. Її елементи беззаперечні: безпека, справедливість, майбутнє для дітей. А інклюзивний формат – можливість кожної держави долучитися до її реалізації, зробити свій вклад. І абсолютна більшість учасників задекларували це, підписавши підсумкове спільне комюніке Саміту. Важливий документ – дороговказ для досягнення нашої головної мети. 

 

Широке представництво країн на Саміті довело, що світова більшість прагне гарантувати всі аспекти безпеки, зокрема ядерну та продовольчу. Цивілізований світ прагне жити без кривавих криз, депортацій, геноцидів та екоцидів. 

 

Перший інавгураційний Саміт миру заклав міцний фундамент для розбудови ідей миру і дав старт руху до Перемоги України.

FB IMG 1718565233725 bb3de

Адреса
вул. Київська,138, с. Гатне, Фастівський р-н, Київська обл., 08160
Телефон/факс

(044) 251 05 11

КоНТАКТ-центр

-