Новини

ГАТНЕНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ФАСТІВСЬКОГО  РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ СЬОМОА СЕСІЯ VІІІ СКЛИКАННЯ  Р І Ш Е Н Н Я від 15 квітня 2021 р.                                                                               № 7/                                                                Гатне                  код бюджету  10537000000 Про затвердження звіту про виконання бюджету Гатненської сільської територіальної громади за І квартал 2021 року           Відповідно до Бюджетного кодексу України, Законів України «Про Державний бюджет на 2021 рік» (зі змінами), «Про місцеве самоврядування» (зі змінами), сесія Гатненської сільської ради ВИРІШИЛА:
  1. Затвердити звіт про виконання бюджету Гатненської сільської ради Фастівського району за І квартал 2021 року, що додається.
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань планування бюджету, фінансів, податкової політики, соціально-економічного розвитку та інвестицій (голова комісії – Січкаренко Л.М.)
Сільський голова                                                     Олександр ПАЛАМАРЧУК