"ЩИРО БАЖАЮ, ЩОБ ДІТИ РОЗВИВАЛИСЯ ФІЗИЧНО ТА ДУХОВНО"

Підприємець Віталій Андрієнко на свято Благовіщеня Пресвятої Богородиці подарував школярам Гатненської ЗОШ десять матів для спортивної зали.

Сам у минулому борець, патріот та дуже порядна людина, він зробив добру справу, розуміючи, що у ці нелегкі часи школам постійно не вистачає спортивного інвентарю.
- Я давно дружу з депутатом Гатненської сільської ради Сергієм Вітенком. Знаю, що він вболіває за розвиток спорту у рідному селі, намагається всіляко підтримувати юних спортсменів, тому й вирішив допомогти школярам Гатного. Щиро бажаю дітям розвиватися фізично та духовно, хай цей подарунок слугує розвитку спорту у селі, - говорить Віталій Андрієнко.
А ми бажаємо меценату, щоб Божа Матір покривала своїм покровом, охороняла дім і сім'ю Віталія та благословляла всіх на добрі вчинки.