ДО НОВИХ ВЕРШИН

9 000 учасників з 43 країн світу 9 квітня вийшли на старт сьомого Київського півмарафону "Nova Poshta Kyiv Half Marathon 2017". Серед них і три представники Гатного: Андрій Сафончик, Сергій Мельниченко та Андрій Безпалий.

Традиційно маршрут півмарафону пролягав по колу вздовж Дніпра, старт і фініш спортсменів відбувався на Контрактовій площі.
З перших кілометрів півмарафону сформувалася група лідерів, у якій темп задавали ефіоп Анбеса Ленчо, кенієць Бівот Вікліф, поляк Шимон Кулька та українські бігуни - Роман Романенко та Ігор Порозов.
Абсолютним переможцем Nova Poshta Kyiv Half Marathon 2017 став Анбеса Ленчо. Спортсмен із Ефіопії встановив новий рекорд київської траси (1:03.56), покращивши попередній на 45 секунд.
Наші хлопці теж не пасли задніх, показавши достойний результат у своїй віковій категорії.
 Сподіваємося, що  досягнення наших марафонців, які прославляють Гатне на рівні держави, стануть добрим прикладом підростаючому поколінню.
З метою заохочення та в знак підтримки цього виду спорту Гатненським сільським головою Броніславом Корицьким ухвалено рішення нагородити наших спортсменів.