ІЗ ТУРБОТОЮ ПРО БЕЗПЕКУ ПІШОХОДІВ

Безпека на дорогах - одне із пріоритетних завдань місцевих органів влади. Це добре розуміють у Гатненській сільській раді, особливо, якщо йдеться про наших дітей.
Нещодавно в селі встановили світлофорний об'єкт на вулиці Київській, адже поруч школа, а значить величезна кількість  дітей перетинає цю досить жваву, з інтенсивним рухом транспорту, дорогу.

- Свого часу керівництво Гатненської ЗОШ звернулося з листом до сільської ради, в якому просило встановити світлофори на перехрестях вулиць, що прилягають до освітнього закладу, - розповідає директор школи Микола Проць. - І сільський голова Броніслав Броніславович Корицький не залишив наше звернення поза увагою. Біля магазину його встановили торік, нещодавно світлофорний об'єкт облаштували й на вул. Київській.
Відразу після його встановлення вчителі початкових класів провели інструктаж з дітьми, водили першачків до світлофору, роз'яснювали школярикам правила поведінки на пішохідних переходах, обладнаних триколірними регуляторами руху.