УЧАСНИКІВ БІЙКИ В ЦЕНТРІ СЕЛА - ЗАТРИМАНО

26 лютого під час нічного чергування вулицями села представники громадського формування «Оберіг-Гатне»  виявили та припинили порушення правил порядку у громадських місцях. https://youtu.be/e06kOj4dAsg

Так, приблизно о 21:00-21:20 відбулася бійка біля кафе «Софія», що в центрі села, за участі відвідувачів цього закладу. Молодики, які спровокували інцидент, знаходилися, м’яко кажучи, у неадекватному стані. Події розгорталися поблизу проїжджої частини, що було небезпечним, як для учасників конфлікту, так і для  пасажирів маршрутного автобусу, серед яких, головним чином, жінки та діти.

З метою недопущення розвитку конфліктної ситуації, на місце події за викликом представників ГФ "Оберіг-Гатне" прибув черговий патрульний наряд. А пізніше ще два патрульні автомобілі Національної поліції разом із фахівцями спецпідрозділу. За результатами інциденту складено відповідні протоколи. Винних затримано. Перебіг події задокументовано за допомогою відповідних технічних пристроїв. Як з’ясувалося, учасниками конфліктної ситуації стали працівники будівельних фірм.

Звертаємося до гостей та жителів Гатного із закликом не допускати подібних ситуацій в майбутньому, а всі суперечки вирішувати   виключно мирним шляхом.

За інформацією, наданою ГФ «Оберіг-Гатне»