НА КОЖЕН МАСИВ - ДИТЯЧИЙ МАЙДАНЧИК

Нові дитячі майданчики прикрасили територію нашого села. З початку року сучасні місця для дозвілля дітей облаштовані майже в усіх куточках Гатного: на вулицях Каштановій, Мічуріна, Садовій, Шевченка, Ягідній, на провулках Інститутському та Зеленому.

Більше того, цієї весни встигли не лише встановити нові дитячі майданчики, а й оновити  збудовані раніше. Дерев'яні ігрові елементи замінили на сучасні та якісні. Усе обладнання для місць дитячого відпочинку на замовлення Гатненської сільської ради поставив  відомий не лише в Україні, а й далеко за її межами виробник - компанія "Інтер-Атлетика". Відтак вже оновлено майданчики на Святопетрівській,  Покровській та Комарова,  а також на розі вулиць Лісової та Шкільної, Гагаріна та Польової.
Нагадаємо, що ще три місця для відпочинку діток були облаштовані торік.

P.S. Наразі уточнюється місце розташування дитячого майданчика на вул. Каштановій. У найближчій перспективі він має змінити свою адресу, у зв’язку  із наближеністю до ліній електропередач.