ЩОБ СЕЛО РАДУВАЛО ЧИСТОТОЮ

У районі триває двомісячник благоустрою та саночистки. Сільські толоки  проводилися і в Гатному. Комунальне підприємство "МКП "Гатне" активно долучилося до цієї роботи.

Як розповів директор комунального підприємства Сергій Пилипенко, комунальники брали участь у посадці дерев, прибиранні Народного парку, займалися благоустроєм території Церкви Пресвятої Богородиці УПЦ КП, де здійснено обрізку дерев, вивезено чимало сміття.
Велася підготовка територій із використанням спецтехніки для встановлення нових дитячих майданчиків.
Продовжуються роботи на озері Доброго Дуба. Зона відпочинку була дуже засмічена - звідси вивезено дві машини всілякого непотребу, а це близько шести тонн відходів. Зараз проводиться вирівнювання та завезення додаткового ґрунту під посів трави.
Надає підприємство і ландшафтні послуги. Так, висаджено дерева по вул. Жулянській на в'їзді в Гатне (траса Крюківщина - Гатне), у сквері  ім. Т.Г. Шевченка на території сільради, поблизу дитячих майданчиків на вулицях Святопетрівській, Мічуріна, Доброго Дуба.
Також завезено землю і пісок для впорядкування могил, побілено тротуарні бордюри, прибрані стихійні сміттєзвалища на кладовищі.
У планах підприємства придбання трактора, сміттєприбирального автомобіля, а у подальшому - й поливальної машини зі щітками.
Це сприятиме не лише поліпшенню умов праці комунальників, а й чистоті на вулицях Гатного.