ЗАКЛИКАЄМО ОДНОСЕЛЬЦІВ ДО СПІВПРАЦІ

Інформуємо жителів села про те, що ГФ «Оберіг-Гатне» виконує функції з охорони громадського порядку, дбає про  безпеку громадян, слідкує за дотриманням правил благоустрою.

Щовечора з 21:00 представники громадського формування виїздять на патрулювання, яке триває до 6 години ранку. В інший час ГФ здійснює виїзди у разі звернення Гатненської сільської ради, на вимогу територіального підрозділу Національної поліції, в межах взаємодії. Свої повноваження представники ГФ виконує на території Гатного.

Звертаємося до активістів та просто небайдужих громадян із закликом здійснювати спільні патрулювання вулиць села та громадських місць з метою недопущення або припинення  правопорушень, а також для громадського контролю за правомірністю дій патрульних у період чергувань.

У разі виявлення неправомірних дій патрульних під час їх чергування, прохання інформувати керівництво ГФ для недопущення таких дій у майбутньому за телефоном: 063-558-18-49.

Телефони «гарячої лінії» громадського формування:  068-366-36-30, 099-190-60-89.