НАГОРОДИ ОТРИМАЛИ НАЙКРАЩІ

У суботу, 11 листопада, у райдержадміністрації зібралися представники футбольної спільноти району. Привід найприємніший - нагородження переможців районної першості в командних та індивідуальних номінаціях.

У церемонії нагородження взяли участь заступник голови райдержадміністрації Михайло Лєзнік, голова ГО «Києво-Святошинська районна федерація футболу» Валерій Чалий, члени виконавчого комітету громадської організації. Голова ГО Валерій Чалий щиро привітав присутніх із закінченням футбольного сезону, підбив підсумки року та накреслив плани на майбутнє. КСРФФ в 2017 році знову визнана найкращою районною федерацією футболу в Україні, про що свідчить офіційний диплом за підписом голови ФФУ Андрія Павелка. Основні футбольні змагання серед аматорів відбулися в чотирьох лігах за участю 42-х команд.

У привітальному слові Михайло Лєзнік зазначив, що районна влада завжди буде підтримувати футбольний рух в районі, вітати будь-які громадські ініціативи щодо розвитку масового спорту, а найпершу увагу спрямовуватиме на забезпечення матеріально-технічних потреб аматорського футболу.

Золоті медалі та дипломи за перемогу в турнірі другої ліги були вручені команді СК «Гатне», яка була представлена спортивним директором Олександром Прохорчуком та головним тренером Андрієм Давиденком. Кращим нападником турніру другої ліги визнано Андрія Давиденка (СК «Гатне»).

Що ж футбольний сезон 2017 року завершено, але вже зовсім скоро стартує футзальна першість. Тож до нових зустрічей.