ТОВАРИСЬКІ ЗУСТРІЧІ ЗІГРАНО. ПОПЕРЕДУ ЧЕМПІОНАТ

Згідно з рішенням виконавчого комітету ГО "Києво-Святошщинська районна федерація футболу", початок регулярного чемпіонату перенесено на 6-7 травня. Натомість 30 квітня відбулися півфінали Кубка району. А клуби, які не брали участь у кубкових баталіях, мали змогу провести товариські зустрічі, щоб перевірити рівень підготовки до першості.

Спортивний клуб "Гатне" цього дня приймав гостей із Крюківщини. Регламент матчу - два тайми по 35 хвилин. Гатненці виявилися не дуже гостинними господарями - з перших хвилин матчу притиснувши гостей до їх карного майданчику. Але крюківщинці вдало захищалися, відповідаючи поодинокими контратаками. Перший тайм пройшов за значної переваги СК "Гатне", вони більше володіли м'ячем, краще комбінували, гостро атакували, створивши кілька гольових моментів, але технічний брак і злагоджена робота крюківщинців у захисті не дозволили їм відкрити рахунок.

У другому таймі картина гри майже не змінилася - гатненці атакували, крюківщинці захищалися, не дозволяючи господарям забити м'яч, ударів у створ воріт майже не було.

І лише на 15 хвилині другого тайму, після чергової швидкої атаки гатненців, колишній гравець полтавської "Ворскли" Віталій Костюченко відкрив рахунок у матчі.

Футболісти СК "Гатне" спробували закріпити позитивний результат, з новою силою атакуючи ворота гостей. Їм вдалося створити кілька гострих моментів, але м'яч вперто не залітав у ворота крюківщинців. Тож мінімальна перемога з рахунком 1:0.

Після гри капітан СК "Гатне" Андрій Давиденко зазначив: "Зіграли задовільно. Ще є над чим працювати. У цьому сезоні наш клуб виступатиме у другій лізі районної першості. Завдання - перемогти".

А молода команда Крюківщини виступатиме у третій лізі. Й задачі ставить дещо інші - сформувати боєздатний колектив, закріпитися у лізі, награти оптимальний склад. Підтримка сільської ради є, спонсори теж з'являються.

У першому турі районної першості, що пройде 6-7 травня, СК "Гатне" зіграє в гостях з ФК "Олімп" (Вишневе), а крюківщинці  поїдуть у Білогородку, де зустрінуться з ФК "Ширма".

Два повноцінні тайми по 45 хв. провели учасники другого товариського матчу - СК "Гатне-2" та ФК "Юрівка". Спочатку гра проходила на зустрічних курсах. Обидві команди намагалися атакувати, але вже в середині першого тайму поступово гатненці захопили ініціативу, частіше організовуючи атаки на ворота суперників. Більш атлетичні юрівці вдало захищалися. У другому таймі воротар ФК "Юрівка" двічі врятував ворота начебто від неминучого голу, ще раз м'яч потрапив у перекладину.

Здавалося, що матч так і завершиться бойовою нічиєю, та гості так не вважали. За 5 хвилин до закінчення матчу вони провели швидку контратаку й забили переможний гол у ворота СК "Гатне-2".

Досить прикра поразка, враховуючи перебіг гри. Але всі ми пам'ятаємо стару істину - не забиваєш ти, забивають тобі.

Сподіваємося, що у першому турі районної першості в третій лізі наші футболісти візьмуть реванш, адже зустрічаються вони саме з ФК "Юрівка".