ЗНАЙДЕНО ЗНИКЛУ ДИТИНУ

Жителі Курганної та інших вулиць 13 виборчого округу після викрадення силового кабелю через люк з підземного кабельного шляхопроводу, звернулися до громадського формування «Оберіг-Гатне» з проханням взяти під особливий контроль цей масив. Тут були встановлені додаткові камери відеоспостереження, частіше здійснюється об’їзд території. І ці заходи вже дали перші позитивні результати. Так, 12 вересня на масиві працівниками ГФ «Оберіг-Гатне» вночі виявлено зниклу дитину - хлопчика, 2005 року народження, мешканця Києво-Святошинського району, який живе у населеному пункті, що розташований у 10-кілометровій зоні від Гатного. З морально-етичних міркувань ми не називаємо дані хлопця та його адресу.

Опитавши очевидців, "оберегівці" встановили, що дитина протягом тривалого часу перебувала у Гатному. Увагу представників ГФ привернув той факт, що юнак у нічний час лише у шортах прогулювався вулицями села.  мандрівника зафіксували камери відео спостереження. На місце події викликали черговий наряд патрульної поліції та відповідного фахівця з розшуку зниклих дітей. Прибув і батько дитини. Це була дуже емоційна зустріч. Хлопчину було передано до поліції для з’ясування обставин, що змусили його  залишити домівку. У родичів дитини взято розписку про належність хлопчика саме їх родини, а також  паспортні тата. У свою чергу розчулений чоловік написав лист подяки ГФ «Оберіг-Гатне» за своєчасне реагування та повернення дитини батькам.