БУДЬТЕ УВАЖНИМИ ТА ОБЕРЕЖНИМИ НА ДОРОГАХ

ГФ "Оберіг-Гатне" інформує

Ось і настала зима. Температура повітря пішла у мінусові показники, але декому холод не поміха - була б оковита у найближчому магазині. Так, 1 грудня по вул. Шевченка виявлено особу, яка лежала на проїжджій частині без свідомісті. Місце події не досить освітлюване. Бездіяльність у таких випадках може призвести до смертельних наслідків - людина загине від переохолодження або під колесами автівки. Вуличний депутат, зателефонував до ГФ "Оберіг-Гатне". Прибувши на місце події,  працівники громадського формування встановили, що людина не має зовнішніх пошкоджень та ознак насильства, але у занедбаному стані. У чоловіка було перевірено пульс та фізичний стан, повернуто його до свідомості, переміщено у безпечне місце, надано гарячого чаю. До місця події було викликано виконробів з будівництв, які ведуться поряд. Адже у таких випадках швидка меддопомога та поліція реагують не досить жваво. Тому не дочекавшись підмоги з боку відповідних фахових служб, місцеві правоохоронці спільно з вуличним депутатом відвели чоловіка до місця тимчасового проживання по вул. Покровській. Як виявилося, чолов'яга прибув до Гатного з Дніпра з метою заробітку. Отримавши невеличкий прибуток, придбав горілки та заснув там, де випив спиртне.

ГФ "Оберіг-Гатне" звертається до всіх гатненців, які здають свої помешкання в оренду, з метою уникнення непорозумінь в обов'язковому порядку надавати до  громадського формування фото осіб, яких вони взяли на поселення для їх ідентифікації, а також свої номери телефонів для зворотного зв'язку, Інформацію можна надавати особисто до формування "Оберіг-Гатне", через депутатів, або надсилати на вайбер ГФ "Оберіг-Гатне" 099-190-60-89.
Інформацію надавати у такому вигляді: квартирант Іванов Іван Іванович, його фото у верхній одежі, фото 1,2 сторінок паспорту, а також сторінки з зазначенням місця реєстрації (прописки) поселенця, адреса проживання у с. Гатне, номер телефону та їм'я господаря, чи виконроба, у кого особа тимчасово проживатиме чи працюватиме. Зазначена інформація до поліції не передаватиметься.

А 8 грудня вранці у Гатному по вул. Київська, 89 та 91 сталися дві дорожньо-транспортні пригоди з пошкодженням огорож мешканців села.

Своєчасно прибувши до місця події, фахівцями ГФ "Оберіг-Гатне" встановлено відповідні попереджувальні предмети вздовж небезпечної ділянки дороги для уникнення наступних ДТП. З’ясовано, що жертв та значних пошкоджень немає. Винуватцям аварій надано допомогу у евакуації пошкоджених автівок. Мешканцям села, яким було завдано збитків, надано відповідну фахову допомогу у відстоюванні їх інтересів з відшкодування збитків за пошкоджене майно.
Водії-винуватці ДТП визнали свою провину, вели себе гідно, без образ, з повагою до гатненців. Перебували у тверезому стані. Цього разу обійшлося без виклику поліції (за згодою сторін).

Аварій можна було б уникнути, якби водії дотримувались Правил дорожнього руху та переміщувались у межах населеного пункту зі швидкістю не більше 40 км/год. та дорожнє покриття обласного значення своєчасно посипали засобами проти ожеледиці (сумішшю піску та солі).