ДК "ГАТНЕ" - ДОСТРОКОВО СТАВ ПЕРЕМОЖЦЕМ ДИТЯЧОЇ ЛІГИ

У квітні відновилися ігри районної Дитячої ліги з футболу, переможцями якої достроково стали юні спортсмени з Гатного.

Як розповів тренер дитячої команди "Гатне" Андрій Давиденко, наші хлопці вдало розпочали друге коло, зігравши внічию 1:1 з досить сильною командою "Вишневе", перемігши однолітків з Хотова з рахунком 2:1, розгромивши юних шпитьківчан 6:0 та вигравши у ДК "Юрівка" 3:0.

В останньому матчі, що відбувся 20 травня, у День святкування 80-річчя Києво-Святошинського району, гатненська юнь зустрічалася з принциповим суперником із Боярки.

Саме цей матч міг стати вирішальним для обох команд та визначити, які місця на них чекають у підсумковому протоколі першості. Наші хлопці доклали максимум зусиль й у запеклій боротьбі перемогли однолітків із Боярки з рахунком 1:0, вдруге поспіль ставши достроково переможцем Дитячої ліги.

Попереду ще гра з дитячою командою з Петропавлівської Борщагівки, яка нині серед аутсайдерів й втратила будь-які шанси завоювати медалі першості.

Вітаємо ДК "Гатне" та їх тренера Андрія Давиденка із заслуженою перемогою, бажаємо нових звитяг у житті та спорті, будемо сподіватися, що гатненські футболісти й надалі здобуватимуть медалі лише найвищого ґатунку.