ПЕРЕМОЖНА ХОДА СК "ГАТНЕ"

У 7 турі районної першості з футболу у другій лізі СК "Гатне" у Хотові розгромило місцеву команду з рахунком 6:1. Наша команда діяла в три нападники та в три захисники. У центрі виблискував Цихмейструк, на рахунку якого чотири гольові передачі. Гатненці майже відразу захопили ініціативу. Вже на 12 хвилині О. Трипольський відкрив рахунок, на 32 хв. його подвоїв А. Давиденко, який також відзначився з пенальті на 90 хв. У першому таймі також відзначився В. Костенко.

У другому таймі Є. Чуприна заколотив кулю на 56 хв., а на 68 хв. автоголом "відзначився" О. Чаленко. СК "Хотів" спромігся на гол престижу на 79 хв. матчу.

На світлині Андрій Давиденко, граючий тренер СК «Гатне»

А 25 червня гатненці приймали гостей із Музич.

Гра була досить напруженою, але футболісти продемонстрували високу дисципліну, тому за весь матч не було жодного попередження. Фаворитами вважалися лідери першості, але музичанці досить довго міцно тримали оборону. Гатненці володіли ігровою перевагою, контролювали центр поля і без поспіху накочували хвилі атак на ворота гостей. Більшість верхових дуелей вигравав Чуприна. Але героєм матчу став вихованець київського «Арсеналу» Олександр Трипольський.

У цьому матчі номінальний фланговий захисник грав трохи вище, частіше підключався до нападу і значно урізноманітнив  атакуючий потенціал господарів. Його дубль вирішив долю матчу. Спочатку Олександр здійснив індивідуальний прохід по лівому флангу і з другої спроби, головою відкрив рахунок, а сім хвилин потому вдало замкнув гострий простріл з правого флангу. А крапку у матчі поставив Дмитро Єрмак. Кілька хвилин на полі йому було достатньо, щоб використати відмінний пас врозріз від Попадюхи та холоднокровно вразити ціль.

У 9 турі на "Козак Арені" мотижинська «Чайка-Колос» мінімально програла СК «Гатне» - 1:2. Це був досить напружений матч, номінальні господарі першими відкрили рахунок вже на 18 хв. матчу, та гатненці подвоїли зусилля й невдовзі Валерій Сезанович заробив пенальті, який реалізував капітан гатненців Андрій Давиденко. А переможний м'яч забив Дмитро Єрмак, вміло звільнившись від опікуна, він чітко покотив кулю повз голкіпера.

Нині СК "Гатне" з 23 очками очолює турнірну таблицю другої ліги.

А ось СК "Гатне-2" поки що має у своєму активі лише дві перемоги й посідає 9 місце у третій лізі.