СЕРЕД НАЙШВИДШИХ - АНДРІЙ БЕЗПАЛИЙ

Серед нагороджених на День села був і Андрій Безпалий. Але отримати відзнаку особисто Андрій не зміг, адже перебував на змаганнях. У травні він взяв участь у Чернівецькому та Дніпровському напівмарафонах.

Так, у Чернівцях 21 травня відбувся напівмарафон "CrossHill-2017", який зібрав у цьому чудовому місті майже 2 тисячі учасників. Уже втретє до Чернівців приїхали легкоатлети з усієї України та інших держав. Цього року бігуни самостійно обирали дистанцію: 21,0975 км, 10-, 5- та 2-кілометрові забіги. Були й дитячі змагання на 100-, 500-, та 1000-метрових дистанціях. Окрім того, учасники напівмарафону «CrosHill» могли реєструватися на благодійний забіг 2 кілометри і допомагали вилікуватися 6-річній Ксенії Кусяк.

У кожній дистанції та віковій групі визначали переможців. Усі лідери отримали подарунки від партнерів напівмарафону та грошовий приз із загального фонду, який цього року становив 40 тисяч гривень. Для бігунів були створені комфортні умови: декілька душів з прохолодною водою на трасі, де  вони мали можливість попити води і перекусити, а на фініші їх чекав безкоштовний смачнючий бануш. Ритм підтримували пейсмейкери, налаштовували на поліпшення власних рекордів аніматори та музиканти.

Переможцем, який подолав дистанцію в 21,0975 кілометрів за 1 годину та 7 хвилин, став Дмитро Дідоводюк з Івано-Франківська. Андрій Безпалий посів 21 місце в абсолютній першості серед 330 учасників, які закінчили забіг, і був другим у віковій категорії 18-22 роки. Його фінішний результат 1 год. 24 хв. 03 сек.

А 28 травня Дніпро приймало "INTERPIPE Dnipro Half Marathon".  Випробувати власні сили та витривалість, відчути радість і свободу руху, насолодитися міськими пейзажами, зустрітися з однодумцями і прихильниками спорту та здорового способу життя – ось короткий список приводів, які спонукали завітати на це спортивне дійство. За підсумками забігу Андрій Безпалий подолав дистанцію двадцятим в абсолюті з результатом 1 год. 22 хв. 24 сек. і знову був другим у своїй віковій категорії.Вітаємо нашого спортсмена з черговим успіхом. Наступний старт у Андрія на Одеському напівмарафоні 25 червня. Тож вболіваймо за наших!

Серед жителів нашого села багато шанувальників спорту. Так, наш односелець Сергій Мельниченко наприкінці травня також став учасником напівмарафону  "KYIV EURO MARATHON 2017", який подолав за 1 год. 47 хв. 6 сек. Та посів 93 місце в абсолютній першості.