ДО КРАЇНИ ЗНАНЬ ПОКЛИКАВ ПЕРШИЙ ДЗВОНИК

Ще залишалось досить багато часу до початку урочистостей, а подвір'я Гатненської загальноосвітньої школи розквітло безліччю вишиванок, наповнилося щебетанням дитячих голосів, засяяло усмішками дорослих. Радісні, святкові збиралися гатненці, щоб провести у країну знань свою малечу.

Завітали на День знань й почесні гості - Гатненський сільський голова Броніслав Корицький, його заступник Сергій Вітенко, депутат районної ради Олександр Паламарчук.

І ось з'являються вони - винуватці свята - першокласники. Цього навчального року за парти сіли 74 юних гатненці, це три повноцінні перші класи. У супроводі своїх перших вчителів вони роблять коло пошани. Віншували й дев'ятьох випускників навчального закладу, які по закінченню цього навчального року залишать стіни рідної школи. Одинадцятикласники, привітавши першачків, вручили їм символічні подарунки.

Зі словами щирих вітань звернувся до присутніх директор Гатненської ЗОШ Микола Проць.

Микола Іванович зазначив, що завдяки підтримці районної влади, сільської ради школа добре підготувалася до нового навчального року. Створено ще один комп'ютерний клас, є спальна кімната для найменших учнів, тривають роботи у підвальному приміщенні, де буде електронний тир і зала єдиноборств.

У цьому році загалом 150 учнів поповнили дружній колектив школи, він побажав школярам наполегливості в освоєнні наук, а педагогам і батькам - терпіння та мудрості, благополуччя в родинах.

Привітали вчителів, учнів та їх батьків сільський голова Броніслав Корицький, депутат районної ради Олександр Паламарчук, який за давньою традицією вручив всім першокласникам шкільне приладдя - дітки непідробно раділи подарункам.

У свою чергу директор школи Микола Проць нагородив похвальними листами, дипломами кращих учнів школи, призерів етапів Малої академії наук, керівника танцювальної студії «Happiness» та її вихованців, переможців міжнародного конкурсу "Золотий Грааль".

І ось настала заповітна мить. Звучить перший дзвоник. Ще хвилина-друга -  і в небо злітають блакитні та жовті кульки, а першокласники у супроводі батьків під вишитими рушниками прямують до школи – їхня мандрівка до Країни знань розпочалася. Тож нехай вона буде легкою та цікавою!