Меморіальний комплекс на честь воїнів, полеглих у роки ВВВ

07 травня 2016 року у нашому селі відбулася церемонія перепоховання останків полеглих воїнів у Другій світовій війні. В урочистій обстановці під залпи військового салюту були перепоховані останки 45-ти солдатів.

Сергій Распашнюк командир пошукового загону "Дніпро-Україна", підрозділ якого вже 10 років займається пошуком останків воїнів повідомив, що за час їх роботи вдалося знайти 867, останків солдатів з яких 111 змогли ідентифікувати.

В цей день на території меморіального комплексу відкритого на честь воїнів полеглих у роки Другій світовій війні перепоховали останки 45-ти осіб, з них чотирьох бійців - ідентифікували. Одного – за допомогою бойової нагороди, другого - з допомогою написів на солдатському казанку і ще двох - за даними на їх медальйонах. Всі ці солдати загинули в Київській області при двох бойових операціях: Київської оборонної 1941 року, київської визвольної - в листопаді 1943-го року», - розповів Сергій Распашнюк.

Останню шану загиблим войнам віддали й сільський голова та депутати Гатненської сільської ради.