ЗАСІДАННЯ СПІЛКИ "ВОЇНІВ-УЧАСНИКІВ АТО С. ГАТНЕ"

У Гатненській сільській раді проведено загальні збори громадської організації "Воїнів-учасників АТО с. Гатне".

Спочатку голова організації Віталій Негоденко закликав хвилиною мовчання вшанувати загиблого Євгена Короту, померлого Володимира Тищенка та всіх, хто віддав життя за незалежність України.

Далі учасники зібрання обговорили  мету та завдання ГО, напрями її діяльності. Розглянуто питання про прийняття нових членів в організацію.

Чимало уваги приділено удосконаленню військово-патріотичного виховання школярів місцевої загальноосвітньої школи. До речі, за сприяння сільського голови Б. Корицького, спілка придбала 10 комплектів військової форми для учнів Гатненської ЗОШ, два ММГ для класу патріотичного виховання.  Нині вирішується питання щодо придбання стендів, комп'ютерної техніки та телевізора. Окрім цього, наразі  знаходяться можливості щодо організації  відпочинку та оздоровлення дітей учасників АТО, йшлося про стан справ щодо виділення землі, виплати матеріальної допомоги на лікування нашим захисникам.

Порушувалося питання встановленя Обеліску слави учасникам АТО в с. Гатне. Усі, хто хочуть долучитися до цієї справи, можуть надавати свої пропозиції до сільської ради.