ТУРБОТА ПРО ДІТЕЙ - НАШЕ СПІЛЬНЕ ЗАВДАННЯ

Поки дітвора відпочиває на  літніх канікулах, у Гатненській загальноосвітній школі тривають ремонтні роботи. Ще навесні були виділені кошти з районного бюджету на ремонт актової зали навчального закладу. Нині роботи вже завершені. Як зазначив директор школи Микола Проць, було виділено близько 800 тис. грн, що дозволило розширити актову залу - раніше тут було 120, а зараз 180 посадкових місць. До того ж, закуплені й вже встановлюються нові зручні театральні крісла.

З'явиться у школі ще один комп'ютерний клас. Комп'ютери закуплено теж за кошти районного бюджету.

Вже готові до нового навчального року аудиторії, зараз ремонтують хол та коридори, за що щира подяка батькам учнів.

Ми вже писали, що на території ЗОШ запущено артезіанську свердловину, а нещодавно тут встановлено бактерицидну лампу для обеззараження води.

-  В останні роки Гатненська школа отримує значну фінансову допомогу, що дозволило докорінно поліпшити умови перебування дітей у навчальному закладі. За це ми вдячні й сільській раді, й керівництву району, депутатам місцевої та районної ради. Адже турбота про дітей, забезпечення їх всім необхідним - наше спільне завдання, - зазначив Микола Проць.