До Дня села матеріальну допомогу отримають учасники ато та найстарші жителі Гатного

Відповідно до розпорядження сільського голови Броніслава Корицького, до Дня села матеріальну допомогу отримають учасники АТО (32 особи)  та найстарші жителі Гатного.
Більше того, до Дня захисника України дев'ятеро гатненців, які брали участь в Антитерористичній операції, отримали  земельні ділянки. Раніше Гатненська сільська рада надала земельні наділи ще п'ятьом захисникам України. Зараз виготовляють документи  на ще одну ділянку для воїна АТО.
- Питання забезпечення наших героїв земельними наділами є для нас пріоритетним, адже  внесок наших воїнів у збереження цілісності України є неоціненним. Саме їм ми сьогодні завдячуємо  за можливість проведення таких мирних зібрань, - зазначив під час районного заходу до Дня захисника України Гатненський сільський голова Броніслав Корицький.