З турботою про дітей

Дошкільний навчальний заклад "Умка" створений ще у жовтні 2007 року. Площа закладу невелика - лише 319 квадратних метрів, орендованих у Гатненської ЗОШ. Але панують тут доброта і любов до дітей, прагнення виховати малечу на засадах людяності та патріотизму.

- Нині у дитсадку діють три групи: молодша, середня і старша. Загалом 94 дитини, хоча ДНЗ розрахований лише на 60 вихованців. Село розростається, з'являються нові масиви, тому є необхідність спорудження нового ДНЗ, - розповідає завідуюча Світлана Кривошапко.
І садочок буде зводитись. Як повідомив Гатненський сільський голова Броніслав Корицький, зараз у процесі виготовлення державний акт щодо відведення землі під будівництво нового дошкільного навчального закладу по вулиці Космонавтів.
До нового навчального року в "Умці" відбулося ряд позитивних змін: за гроші сільської ради та батьків зроблено косметичний ремонт приміщень, згідно з відповідним рішенням Гатненської сільської ради, за кошти місцевого бюджету оновлено і облаштовано прекрасний дитячий майданчик, на що витрачено більше 80 тис. грн.
Піклується місцева рада й про харчування підростаючого покоління. Дітки з багатодітних родин і одна усиновлена дитина харчуються безкоштовно, за харчування інших - 50% сплачує сільська рада. За рік набігає досить солідна сума - 153204 грн.
Як зазначила Світлана Олександрівна, заклад та його вихованці відчувають постійну турботу місцевої  влади. Тож є всі підстави сподіватися, що не за горами той час, коли дитячий садочок переїде до власної будівлі.