НА ВІДПОЧИНОК - ЗА МОРЕМ ПОЗИТИВНИХ ВРАЖЕНЬ!

Уже не перше літо поспіль дітки нашого села мають унікальну можливість безкоштовно оздоровитися на морському узбережжі. Традиційно, в рамках сільської програми, придбання путівок для школярів  пільгових категорій та талановитої юні фінансує сільська рада.

Так, цього року в дитячому таборі "Орлятко", що в Херсонській області, планують оздоровити близько 50 дітей. На ці потреби із сільського бюджету виділено 199 тисяч грн. Цікаве та корисне дозвілля триватиме 16 днів. На відпочинок діти вирушать в останні дні липня. За гарної погоди юнь щодня проводитиме на морському узбережжі щонайменше 4 години. Тож у відпочиваючих є всі шанси і добре засмагнути, і накупатися досхочу, а головне - подихати йодованим морським повітрям, що так корисно для здоров'я, тим паче дітей.
Як розповів директор Гатненської ЗОШ Микола Проць, у цьому році на Арабатській стрілці в таборі "Орлятко" відпочиватимуть діти-сироти, напівсироти, школярики з багатодітних та малозабезпечених родин, діти  учасників АТО, позбавлені батьківського піклування.
"Дуже добре, що сільська рада турбується про оздоровлення і відпочинок учнів пільгових категорій, адже досить часто завдяки цим поїздкам діти вперше відвідують морське узбережжя, набираються сил і незабутніх вражень. Щиро дякуємо сільському голові Броніславу Корицькому, депутатському корпусу села, виконкому," - зазначив Микола Іванович.