Микола Проць: "Цього року сільська школа отримала колосальну підтримку"

За вікном накрапає легкий осінній дощик, а в сільській школі вирує життя. У коридорах, класах, фойє - всюди чутно нестримний дитячий гамір, притаманний лише шкільним перервам. У просторому приміщенні Гатненської школи, попри похмуру погоду, світло та затишно. Цього літа у закладі сталися разючі перетворення. Тут замінено всі вікна, капітально відремонтовано спортивну залу та роздягальні, у частині приміщення встановлено сучасні батареї та, більше того, реконструйовано два теплових вузли. До осінньо-зимового періоду здійснена ретельна підготовка опалювальної системи, а на водонапірній вежі замінено насос.

Причепурили заклад і нові меблі. За останні два роки в Гатненській школі вони оновлені майже на 70 %. Тож відтепер більшість учнів навчається за зручними партами, які регулюються відповідно до зросту дитини.
rn- Таку увагу до галузі освіти за 16 років роботи на посаді директора констатую уперше, - зізнається очільник  Гатненської ЗОШ Микола Іванович Проць. - Цього року ми отримали суттєву підтримку як від сільської ради, так і від району. І консолідація зусиль принесла бажані результати. Тому висловлюю щирі слова вдячності   сільському голові Броніславу Корицькому, голові Києво-Святошинської райдержадміністрації Мирославі Смірновій, депутату районної ради Олександру Паламарчуку, начальнику відділу освіти Миколі Івашку. Сьогодні вся шкільна родина дякує вам за вагомий внесок у розвиток сільської царини освіти.
rnСподівається Микола Іванович на підтримку і в майбутньому. Наразі розробляється проект для заміни теплотраси, у намірах наступного року провести роботи із реконструкції даху.  Особливу увагу в Гатненській школі приділяють патріотичному вихованню дітей. Тож ідея облаштування у підвальному приміщенні електронного тиру наразі знайшла прихильників серед широкого загалу жителів села. Серед стратегічних завдань адміністрації школи - проведення капітального ремонту та реконструкції актової зали, де  проходять не лише шкільні, а й  сільські заходи.
rnА з огляду на максимальну  підтримку закладу представниками влади, є всі підстави сподіватися, що усі заплановані проекти будуть реалізовані.