ДЕНЬ СЕЛА СВЯТКУВАЛИ, ГОСТЕЙ РАДО ЗУСТРІЧАЛИ

У цьому році День села у Гатному відзначили дещо незвично. Насамперед свято, відповідно до рішення сільської ради, перенесли з осені на весну, а, по-друге, розпочалося воно не з офіційної частини, а з творчих привітань гостей дійства, яке протягом багатьох годин вирувало на подвір'ї сільської школи.

ЗАБАВИ НА БУДЬ-ЯКИЙ СМАК

Першими добрим словом та низкою чудових українських пісень гатненців віншував гурт "Козацькі джерела" з Макарова. Далі односельців вітав зразковий художній колектив - хореографічний ансамбль "Чародії" під орудою Олександри Кротенко. Гучні оплески - заслужена нагорода за прекрасне виконання.
А в цей час неподалік сцени розташувалася маса найрізноманітніших атракціонів для дітлахів будь-якого віку. Малеча і трохи старші діти могли потрапити в Льодовий період, покататися на автомобілях, половити "рибку", поплигати на батуті та екстрим-батуті, постріляти в тирі - забави на будь-який смак. Гатненців, які завітали на свято, також радо розважали  актори студії "Гуллівер", які раптом з'явилися у натовпі гостей  в образі   величезного триметрового білого ведмедя та панди.
Приємно вразили присутніх виступи Юлії Павлівської, фольк-гурту "Хуторяни", студії бального танцю "Step-bу-step" (художній керівник Михайло Литвиненко), Олесі Зарицької… Багата земля гатненська талантами! В цьому під час заходу міг переконатися кожен.

НИЗЬКИЙ УКЛІН ВАМ, ДОРОГІ ОДНОСЕЛЬЦІ!

Офіційну частину свята традиційно відкрив Гатненський  сільський голова Броніслав Корицький. Він першим привітав громаду села зі святом. Добрим словом сільський голова згадав усіх, хто брав участь у розбудові села після війни, представників нинішнього покоління, яке робить все, щоб Гатне стрімко розвивалося.
- Низький уклін вам, дорогі односельці, за вашу роботу! Адже завдяки нашим спільним зусиллям Гатне змінюється на краще, поліпшується соціальна інфраструктура, будуються дороги, тротуари, нещодавно завершено реконструкцію та капітальний ремонт клубу, завозяться меблі й вже незабаром там знову оживе культурно-масова робота, з'являться нові гуртки і відбуватимуться різноманітні сільські заходи. Щира подяка всім, хто долучається до цієї роботи: депутатському корпусу і виконкому села, людям, котрі доброю порадою допомагають у вирішенні наявних проблем. Також  дякую представникам районної влади за виділення коштів для проведення ремонту актової і спортивної зал школи, на будівництво артезіанської свердловини для забезпечення якісною водою дитсадка і ЗОШ, бо лише разом можна здолати будь-які труднощі й поліпшити життя громади, - висловив переконання Броніслав Корицький. - Сподіваюся на подальшу плідну співпрацю, адже ми маємо намір збудувати в селі сучасний дитячий садок на 280 місць та стадіон.

Голова РДА Мирослава Смірнова, яка особисто завітала на свято, зазначила, що у цьому році район відзначає своє 80-річчя, тому це час підбиття підсумків роботи. А пишатися є чим, адже Києво-Святошинський по праву вважається найуспішнішим регіоном України і в цьому немала заслуга і громади Гатного. Голова райдержадміністрації пообіцяла, що до кінця року у селі з'явиться новий спортивний майданчик "STREET FIGHT". Подібні вже споруджено у Боярці та Вишневому й вони користуються популярністю у молоді.
Щиросердні вітання пролунали також із вуст голови районної ради Вадима Гедульянова, депутата райради Олександра Паламарчука, заступника сільського голови Сергія Вітенка,  письменника Василя Лабуніна, представника Київської дитячої академії мистецтв Кирила Володіна-Панченка, який передав сільській школі 20 картин вихованців закладу.

ГАТНОМУ Є КИМ ПИШАТИСЯ

До привітань приєднався і голова Києво-Святошинської районної федерації футболу Валерій Чалий, який  на святі передав золоті медалі та грамоти юним футболістам ДК "Гатне" за дострокову перемогу в Дитячій лізі. Знаково, що переможні очки  юні спортсмени  здобули саме  напередодні свята. Відтак за значний особистий внесок у розвиток футболу в селі депутат райради Олександр Паламарчук відзначив грамотою тренера Андрія Давиденка.
Багато жителів села отримали подяки і грамоти від сільської ради. Серед нагороджених юні аматори сцени, футболісти, волейболісти, борці, марафонці, які прославляють село на районних, обласних, всеукраїнських змаганнях, співробітники громадського формування "Оберіг-Гатне", котрі підтримують в селі правопорядок, воїни, що повернулися із зони проведення Антитерористичної операції, працівники закладів освіти та культури, бюджетних організацій села.
Свої найщиріші привітання громаді адресували творчі колективи Гатного.  Скільки ж талантів зростає на гатненській землі! Присутні гучно аплодували виступам студії сучасного та класичного танцю "Happyness".  А як зачарували танцями  "Чародії", а співом - Дарина Ревко, Зураб Сісоян, Микола Яресько, Дмитро Андрієць…
Звісно, всі охочі мали можливість почастувати безкоштовну козацьку кашу, а дітлахи - морозиво. Святкування не припинялося до пізнього вечора. Тут кожен знайшов заняття для душі.