ВШАНУВАЛИ ВЕТЕРАНІВ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ

Шостого грудня у Гатненському сільському клубі було велелюдно. Тут вшановували ветеранів Збройних сил України, учасників бойових дій в зоні проведення Антитерористичної операції.

Свято відбулося за ініціативи громадської організації "Учасників АТО с. Гатне", за підтримки голови сільської ради  та депутатського корпусу. Присутніх привітали зі святом, висловили слова вдячності Гатненський  сільський голова  Броніслав Корицький, активістка, дружина загиблого на Майдані Гідності Віктора Швеця Тамара Швець, депутат районної ради Олександр Паламарчук та інші. Усім учасникам бойових дій села Гатне вручено нагрудний знак "Ветеран війни". На жаль, донька Володимира Тищенка та дружина Євгена Короти отримали цей знак в пам'ять про батька і чоловіка, які загинули захищаючи територіальну цілісність держави.

А потім був прекрасний концерт. Радувала своїм співом Олеся Зарицька, представники творчих колективів клубу та школи. Присутні аплодували виступам хору української народної пісні "Калина", вихованцям студії бальних танців «Step by Step» (керівник  Михайло Литвиненко), студії сучасного і класичного танцю "Happiness" (керівник Ольга Горюн), сольним виступам Соні Бідненко, Ані Медведенко, Марії Прохорчук та іншим аматорам сцени.

Також для учасників заходу було розгорнуто виставку художніх робіт учнів Гатненської студії образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва, яку очолює Марина Тіткова.

На виставці були представлені роботи дітей від 5 до 13 років на такі теми: «Гатне очима дітей»;  «Орігамічні композиції»; «Вироби із природних матеріалів на осінню тематику»; «Королева - зима у Гатне прийшла» та інші.