«STEP BY STEP» КРОКУЄ ДО НОВИХ ПЕРЕМОГ

Нещодавно, 11 листопада, вихованці студії бальних танців «Step by Step» взяли участь у Всеукраїнських змаганнях зі спортивних бальних танців «Dance Experience 2017», які відбулися у Києві.

Організатором змагань, в яких взяли участь більше 1500 конкурсантів з Києва, Харкова, Чернігова, Житомира, Хмельницького та Чернівців, стала Українська Танцювальна Рада.

І конкурсанти із Гатного не загубилися серед учасників престижних змагань, здобувши чимало відзнак у своїх категоріях.

Як розповів керівник студії «Step by Step» Михайло Литвиненко, в категорії ювенали-2 соло дебютували Вікторія Васильченко та Анна Гірченко, які змогли вибороти бронзові нагороди у фіналі. Ще більший успіх очікував у цій номінації на Вікторію Гапчук та Марію Костенко - дівчата отримали золоті нагороди.

Вперше на цьому змаганні Вікторія Гапчук спробувала свої сили у важчій категорії ювенали-2 «Н клас», де конкурсантки займаються бальними танцями вже 3-4 роки (Вікторія лише другий рік) та із 27 учасниць змогла пройти до суперфіналу і зайняти 4 місце, до бронзи їй не вистачило лише 3 очок.

Відзначилися і наші танцювальні пари. Найменші танцюристи Владислав Сіряк та Юлія Давиденко змагалися в категорії “baby” (4-5років) та з 8 пар були найкращими, заслужено посівши І місце. Олександр Нагайко та Катерина Ганзя змагалися в категорії ювенали-1 (до 10 років) та з 25 пар теж зайняли І місце. Володимир Сіряк та Настя Мешенко змагалися вже в дорослій категорії юніори-1 (12-13 років) і у напруженій боротьбі їм трохи не вистачило досвіду, щоб увійти до суперфіналу, але це лише початок їхньої танцювальної кар‘єри.

Вітаємо вихованців студії бальних танців «Step by Step» та їхніх наставників   Наталю та Михайла Литвиненків із успішним виступом на всеукраїнському турнірі тв бажаємо впевнено крокувати до нових перемог.