ВІНШУВАЛИ ВЧИТЕЛІВ ДОБРИМИ СЛОВАМИ, ТАНЦЯМИ, ПІСНЯМИ

Як відомо, в Україні День вчителя відзначається у першу неділю жовтня. Тож найчастіше вшановують педагогів напередодні, у п'ятницю.

У актовій залі Гатненської загальноосвітньої школи 29 вересня віншували вчителів - носіїв однієї з найбільш складних, відповідальних та разом із тим вдячних професій. Адже скільки  не минуло б років, ми завжди з душевним теплом згадуємо свою першу вчительку, викладачів улюблених предметів, педагогів, які дали нам путівку в життя.

Щиро привітав колег зі святом директор навчального закладу Микола Проць, слова вдячності педагогічному колективу школи висловив депутат Києво-Святошинської районної ради Олександр Паламарчук.

А далі присутніх порадували своїми виступами студія бального танцу "Step by Step", вчитель музики Юлія Павлівська, а веселі змагання клубу веселих і кмітливих між педагогами та старшокласниками подарували масу позитивних емоцій.

Чого лише варті Гатненський салон краси, пародії на передачу "Ревізор" або кліп Ольги Полякової "Шлепки"!

Бурхливі оплески та скромні, але приємні презенти від директора школи М.І. Проця - найкраще тому підтвердження.