ДБАЄМО РАЗОМ ПРО ЧИСТОТУ ГАТНОГО

Шановні мешканці  Гатного!  Інформуємо вас, що  ГФ  "Оберіг-Гатне", крім охорони  громадського порядку, слідкує за дотриманням  громадянами правил благоустрою. Представники громадського формування здійснюють   перешкоджання  вивозу сміття  у  непризначені  для цього місця.

Так,  вже  виявлені непоодинокі випадки викидання мішків зі сміттям поблизу зупинок та місць стихійних звалищ.  Одного із зловмисників зафіксували на фото (з морально-етичних причин прізвище особи не називаємо). Із порушником на місці затримання була проведена відповідна роз'яснювальна робота. Щоправда, обійшлося без адмінштрафу, з огляду на те, що зловмисник вперше був затриманий на гарячому.

Сподіваємося, що цей випадок буде повчальним для тих, хто "полюбляє" потайки забруднювати громадські місця та допомагає розростатися несанкціонованим сміттєзвалищам. Звертаємося до жителів  нашого села,  особливо  до квартирантів,  із закликом дотримуватися правил благоустрою. Лише спільними зусиллями можна перетворити Гатне у найчистіше село на Київщині.

У разі фотофіксації осіб, які порушують правила благоустрою села, прохання передавати фотоматеріали  керівництву ГФ "Оберіг-Гатне", з яким можна зв'язатися за телефонами: 063-558-18-49, 068-366-36-30, 099-190-60-89.

Разом із тим нагадуємо, що санкціонований вивіз  побутових відходів здійснює  сільське комунальне підприємство, в якому також можна придбати спеціальні пакети для сміття. Адреса "МКП "Гатне": с. Гатне, вул. Київська, 138.