МКП "ГАТНЕ" ОНОВЛЮЄ СПЕЦТЕХНІКУ

Районний полігон твердих побутових відходів припинив свою діяльність ще влітку минулого року. Тому комунальному підприємству "Гатне" доводиться вивозити сміття на інші сміттєзвалища Київської області. А це інколи не близький шлях. Під час перевезення ТПВ автомобіль, що рухається автошляхами обласного та державного значення, повинен відповідати екологічним та технічним нормам. За їх недотримання у законодавстві передбачені досить суворі штрафні санкції.

Саме тому Гатненська сільська рада виділила кошти МКП "Гатне" для придбання нового сміттєвоза і після проведення тендеру, ось такого красеня було доставлено до нашого села. Тепер він буде працювати на благо нашої громади та забезпечуватиме своєчасний вивіз сміття із Гатного.