День перемоги

9 травня у Гатному відбулось урочисте привітання ветеранів, учасників АТО та громади. Слова подяки нашим захисникам висловили голова Гатнянської сільської ради Броніслав Корицький, депутат Києво-Святошинської районної ради Олександр Паламарчук та голова ради ветеранів с. Гатне Василь Кучер.
«Усі ми пам’ятаємо про героїчний подвиг наших дідів та прадідів, які у страшні роки війни визволяли нашу державу від нацизму. Ми, нащадки славного покоління, беремо приклад з їхнього патріотизму, жаги до свободи та волі українського народу. Безмежна шана та повага ветераним ВВв!».

Напередодні свята за сприяння сільської ради було реставровано пам’ятник воїнам ВВв, який 9 травня було освячено та спільною молитвою було вшанувано всіх загиблих.
             За сприяння сільського голови, районного та місцевих депутатів для всіх присутніх приготували смачну козацьку кашу – куліш.