Новий ринок - відкрито

Нещодавно, 24 вересня, у Гатному урочисто відкрито новий ринок сільгосппродукції, що знаходиться між магазинами АТБ та Мегамаркет, вздовж автодороги Київ - Одеса. Головним ініціатором появи в селі такого потрібного об’єкта виступила місцева влада.

Тут буде продаватися різноманітна сільськогосподарська продукція: овочі, фрукти, м'ясо, риба, продукти бджільництва, квіти, розсада, саджанці та інші товари.

Як зазначив під час урочистостей з нагоди відкриття ринку сільський голова Броніслав Корицький,  Гатненська сільська рада робить все можливе для того, щоб у селі зникла проблема стихійної торгівлі, щоб кожен відкрито та прозоро, на законних підставах, міг продавати залишки вирощеної на власному городі сільгосппродукції, мати своє місце і не бути ні від кого залежним, отримуючи додатковий прибуток у наші досить нелегкі часи.