ЗНЕШКОДЖЕНО КІЛЬКА ЗЛОЧИННИХ ГРУП

Відносно недавно у Гатному створено ГФ "Оберіг-Гатне", яке підтримує правопорядок у населеному пункті. Але за цей час формуванню вдалося налагодити тісну співпрацю і з населенням,  і з відділом поліції. Всебічну підтримку ГФ  надає і сільська рада. Така взаємодія приносить і бажані результати. За останній час сидами ГФ вдалося знешкодити декілька злочинних груп.

Останнім часом досить часто надходили повідомлення про крадіжки майна у незахищених верств населення - пенсіонерів.  Волоцюги розраховували, що люди похилого віку не викликатимуть поліцію за крадіжку  брухту чи старенької швейної машинки. І, насправді, вони поліцію не викликали, але повідомляли про крадіжки  до ГФ "Оберіг-Гатне". Місцеві правоохоронці встановили, що крадії виносили з дворів пенсіонерів все: алюмінієві прути, металеві каструлі чи миски для годівлі курей або котів та собак, старі непрацюючі холодильники, газові плити та колонки, швейні машинки, телевізори.

Спільними зусиллями, разом із постраждалими, які організувались для протидії зловмисникам, ГФ "Оберіг-Гатне" було затримано горе-викрадача холодильника та передано його до рук поліції, а пізніше вдалося вийти й на організатора цих крадіжок, який мешкав у Новосілках. Останнього було затримано Чабанським підрозділом поліції.

Злодіїв буде покарано на підставі беззаперечних доказів, наданих поліції громадянами через ГФ "Оберіг-Гатне". Окремим підрозділом поліції взято під контроль кримінальні справи щодо злочинів, які були припинені за участю громадських формувань. Також організовано новий підрозділ поліції для швидкого реагування на виклики громадського формування.

Будемо сподіватися, що така плідна співпраця ГФ та поліції дасть позитивні результати та змінить на краще криміногенну ситуацію в районі та в Гатному, зокрема.

А 11 березня ГФ "Оберіг-Гатне" посприяло, щоб на одну злочинну групу у Гатному стало менше. Цього дня надійшов виклик, що по вул. Інститутській виявлено крадіжку більше 50 метрів мідного багатожильного кабелю.

Здійснюючи пошуки по гарячих слідах, неподалік від місця викрадення, у занедбаній будівлі було знайдено схованку з викраденим дротом, частину якого злочинці вже встигли реалізувати. Пізніше було затримано і зловмисників, які повернулися до викраденого майна та намагалися очистити від ізоляції кабель для подальшого продажу. На місці злочину знайдено відбитки взуття та рук злочинців, ножі та інші предмети. Подію зареєстровано у ЄРДР. Розпочато кримінальне провадження.

Сільськими правоохоронцями на прохання жителів скореговано маршрут переміщення мобільного патруля "Оберіг-Гатне", щоб унеможливити викидання сміття на стихійне звалище неподалік кладовища. Нагадуємо, що штраф за викидання сміття у не відведеному для цього місці становить 1200 грн.

Також патрульні намагаються попередити крадіжки огорож з могил на кладовищі. Одного волоцюгу вже спіймано на гарячому. Їм виявився місцевий безробітний.

За матеріалами, наданими  ГФ "Оберіг-Гатне"