ТРІУМФ ГАТНЕНЦІВ У ПЕРШОСТІ РАЙОНУ З ФУТЗАЛУ

Тріумфом спортивного клубу "Гатне" завершилася районна першість з футзалу.

Турнір виявився напрочуд цікавим і непередбачуваним - до останнього туру в обох лігах лідирували гатненські футболісти, але остаточно місця розподілилися лише після фінального свистка останнього матчу. SC "Гатне" - чемпіон вищої ліги, а SC "Гатне-2" - бронзовий призер першої. Неймовірний успіх сільської команди.

Вже у перших чотирьох турах гатненці зробили вагому заявку на перемогу в змаганнях, здобувши максимальну кількість очок - 12. Але 21 січня, на жаль, поступилися ФК "Новосілки-Чабани" з рахунком 3:7, але повністю реабілітувався у наступному турі - перемігши з рахунком 8:3 ФК "Софія" (Софіївська Борщагівка). Проґавивши атаку гатненців, борщагівці вже на 1 хв. матчу пропустили гол - відзначився Романовський, а далі двічі вразив ворота суперників Накаєв, тричі - Алексюк, по разу - Арановський та Балашев. У шостому турі футзальної першості гатненці впевнено перемогли ФК "Атлетик" (Білогородка), а у сьомому - боярський "Віннер" - 7:2. Певною мірою вирішальним був  восьмий тур, адже SC "Гатне" зустрічався з минулорічним чемпіоном ФК "Джуніорс".

Обидві команди виставили свої найпотужніші склади, весь матч пройшов на досить високих швидкостях, бо гравці   добре розуміли, що це напевне боротьба за золото першості. Автогол Алексюка і гол Глуцького на початку другого тайму всилили шпитьківцям надію на перемогу, але гатненська команда продовжувала боротися до кінця і завдяки голам Нестерука і Галицького відновила паритет. Матч закінчився бойовою нічиєю - 2:2. У останньому матчі святопетрівський "Зеніт", який боровся за медалі першості спробував дати бій SC "Гатне", але ні хет-трик Грачова, ні чудова гра воротаря Овчарика не допомогли - гатненці заколотили шість м'ячів у ворота святопетрівців. Дублі на рахунках Трипольського та Бутка, по разу відзначилися Магда та Балашев.

Після фінального свистка відбулася урочиста церемонія нагородження команд вищої ліги. Відзнаки вручили голова громадської організації "Києво-Святошинська районна федерація футболу" Валерій Чалий та депутати райради Олександр Паламарчук і Павло Реган. Тож, SC "Гатне" - чемпіон вищої ліги, друге місце посів ФК "Новосілки-Чабани", третє - ФК "Енергія" з Чабанів.

Кращим гравцем турніру став Апті Накаєв (SC "Гатне").

У першій лізі SC "Гатне-2" також лідирувало протягом турніру. Наші футболісти у перших двох турах здобули впевнені перемоги, а у третьому матчі турніру зіграли у нічию з вишнівським  ФК "Динамо" - 4:4. А далі  розгроми ФК "Білгород" - 8:1, ФК "Княжичі" - 12:4, перемога над забірцями - 5:1. Сьомий тур першості приніс гатненцям ще одну переконливу перемогу, цього разу над шпитьківцями - 11:1. У восьмому турі гатненці святкували перемогу над ФК "Музичі-2" - 7:2. А далі був драматичний матч з боярським "Ветераном", в якому вирішувалося, хто стане переможцем першої ліги. На жаль, в цьому матчі не взяли участь основний воротар Руслан Смалько та організатор багатьох атак гатненців Максим Коробка. І це далося взнаки. Тривалий час точилася рівна боротьба і здавалося, що матч завершиться нульовою нічиєю. Але в останній чверті поєдинку гатненці залишили без нагляду Осаковського, який зробив прекрасний пас на Олександра Чалого,  і той забив єдиний м'яч у цьому матчі.

У першій лізі перемогу святкував боярський  "Ветеран", друге місце посіли футболісти вишнівського "Динамо", третє - SC "Гатне-2".

Вітаємо переможців та призерів футзальних баталій. Нових перемог вам в житті та спорті!