У ГАТНОМУ ЗНОВУ ВИЯВЛЕНО ЗЛОДІЇВ

На вул. Швеця, на території земельних ділянок з недобудовами 24 жовтня виявлено крадіїв, один віком від 23 до 30 років, зросту вище середнього, інший - віком під 50 років. Зловмисники мають ножа, тому будьте обережні. Зазначені особи намагаються поцупити все, що можна вкрасти: на земельній ділянці, з будинку чи автомобіля. Особливо, коли господарі пенсіонери або жінки. Представляються невідомі продавцями мінеральних добрив, намагаються зайти до двору, щоб на місці визначитися, що можна вкрасти та підготувати шляхи безперешкодного зникнення. Пізніше  зловмисники були помічені на вулицях Покровській та Каштановій. На гарячому не спіймані, викрадене ними було покинуто під час переслідування останніх добровольцем з ГФ «Оберіг-Гатне» серед білого дня. Злодії втекли, бо сили були не рівні. Але фото негідників збережено.

Якщо хтось знає про місце перебування правопорушників, побачив їх на вулицях села негайно телефонуйте 063-558-18-49.
А 28 жовтня в ГФ "Оберіг-Гатне" зателефонувала бабуся з вулиці Курганної, яка повідомила, що залишилася вдома сама, а на території нишпорять невідомі. "Оберегівці" відразу відгукнулися на звернення про допомогу. У результаті волоцюг вигнано з приватної території. Також того дня попереджено крадіжку мідного кабелю вартістю більше 20000 грн. При цьому, було відпрацьовано прилеглі території. Ймовірні злочинці вже встановлені.

Громадським формуванням започатковано виявлення підозрілих осіб на підставі налагодженого механізму взаємного обміну інформацією між ГФ "Оберіг-Гатне" та керівництвом підрозділів поліції Чабанів і Києво-Святошинського району щодо осіб, які перебувають у розшуку. При перевірці, якщо людина - злодій, цілком ймовірно, що проявить себе  й буде затримана. Порядний же громадянин поставиться до цього з розумінням, особливо у нічний час, адже йому нічого приховувати.

Під час нічних  відпрацювань працівники ГФ просять особу представитися та показати, що у неї в ручній поклажі. При цьому культура поведінки при спілкуванні та наданні допомоги для працівників громадського формування - головне. Виникають ситуації, коли хтось відмовляється, таких людей не затримують, але намагаються встановити справжню мету їх перебування у Гатному. Будемо сподіватися, що подібна профілактична робота сприятиме зменшенню скоєних у селі злочинів.

За матеріалами ГФ "Оберіг-Гатне"