БЛАГОУСТРІЙ – СПРАВА КОЖНОГО

Весна традиційно символізує не лише пробудження природи, а й старт двомісячника благоустрою. Загальносільські толоки  проводяться і в нашому селі.

Наприкінці минулого тижня депутати сільради,  члени виконкому, небайдужі жителі села на чолі з Гатненським сільським головою  Броніславом Корицьким провели суботник. Результат спільної роботи  - відремонтований бювет, облаштований дитячий майданчик, що на вулиці Київській…

Значних зусиль учасники толоки доклали для того, щоб після зими причепурився центральний парк села  ім. Т.Г Шевченка. Тут  посадили дерева та прибрали територію. Не оминули своєю увагою учасники суботника і  дитячий майданчик в урочищі Доброго Дуба та  інші громадські місця.

Захід був організований за підтримки сільського голови Броніслава Корицького. Також усі його учасники дякують  директору МКП "Гатне" С. Пилипенко за надання техніки та інвентаря.

Висловлюємо подяку всім, хто долучився до цього заходу, та власним прикладом заохотив односельців до участі у загальносільських суботниках. Адже вже за декілька днів, пропри негоду, гатненці радо взяли участь в облаштуванні території дитячого майданчика, що знаходиться на розі вулиць Лісової та Шкільної.