ЗА ПОКЛИКОМ ДУШІ

Ця робота вимагає особливих якостей - виваженості, комунікабельності, чуйності. Хоча сповідувати у наш час гуманістичні цінності - не надто модно. Та попри реалії сьогодення Тетяна Максюк, усе своє професійне життя присвятила роботі з людьми. І  наразі пишається цим. Тому, коли декілька місяців назад їй запропонували працевлаштуватися соціальним працівником, вона не вагаючись погодилася. Зараз Тетяна Василівна відповідальна за два села - Гатне та  Крюківщину.

- Відчуваю, що моя робота потрібна людям. До мене часто звертаються ті, хто опинилися в складних життєвих обставинах -  це підлітки, переселенці, багатодітні родини. І в кожному конкретному випадку намагаюся надати можливу допомогу. Насправді методів допомогти безліч - порада, консультація, часом людям просто потрібно почути добре слово. У той же час  ми намагаємося підтримати малозабезпечені родини  не лише морально. Таким сім'ям за потреби передаємо речі першої необхідності, одяг, надаємо іншу допомогу. Насправді кожна ситуація унікальна та потребує індивідуального підходу, - розповідає соціальний працівник.

У найближчій перспективі поновить роботу сімейний клуб, будуть проводитися виховні  тематичні заняття для дітей різного віку. Такі методи роботи, як показала практика, щонайкраще допомагають дітям та батькам знайти правильне рішення у складних життєвих ситуаціях, а головне  уникнути їх в майбутньому.

Крім того, щосереди та щоп'ятниці соціальний працівник Тетяна Максюк проводить прийом громадян у приміщенні Гатненської сільської ради.