ВШАНУВАЛИ ГЕРОЇВ

Згідно з Указом Президента від 11 лютого 2015 року "Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні", 20 лютого щорічно вшановуються люди, які вийшли на нерівну боротьбу з тодішнім режимом, загинули за краще майбутнє своїх родин, дітей. Серед 104 загиблих і гатненець Віктор Швець. Світла пам'ять про нього живе у серцях односельців.

Цього дня у клубі с. Гатного громадськість села згадувала ті буремні події. Перед присутніми виступив сільський голова Броніслав Корицький, а директор клубу Зураб Сісоян, вшановуючи героїв Майдану, виконав пісню "Пливе кача", своєрідний український реквієм загиблим у ті жорстокі дні протистояння. Закінчився захід покладанням квітів до меморіальної дошки Віктору Швецю.

А 27 лютого Гатненський клуб спільно з управлінням культури, туризму та охорони культурної спадщини Голосіївської у місті Києві РДА провели захід "Люди, які боронять мою Батьківщину". До столиці завітала велика делегація гатненців, які брали участь в Антитерористичній операції на Сході України.

Перед присутніми виступили творчі колективи Голосіївського району, вихованці та викладачі вокальної студії клубу села Гатне.

Фото Марини Тіткової