ПЕРЕМОЖНИЙ ТРОФЕЙ ГАТНЕНСЬКИХ ФУТБОЛІСТІВ ДО ДНЯ РІДНОГО СЕЛА

У Гатному завжди надавалася належна увага розвитку спорту, особливо найпопулярнішої гри - футболу. За ініціативи тренера дитячої команди "Гатне" Андрія Давиденка та сільської ради тут започатковано проведення районного турніру з футболу серед дитячих команд, присвяченого Дню села. Цього року у змаганнях взяли участь чотири колективи: ДК "Михайлівка-Рубежівка", ДК "Юрівка", ДК "Гатне" та київська ДК "179". Гатненський сільський голова Броніслав Корицький та Андрій Давиденко привітали учасників футбольних баталій, висловили сподівання, що турнір стане традиційним.

Регламент змагань: два тайми по 15 хв., переможці борються за золото, переможені - за третє місце. У першому матчі сліпий жереб звів команди з Гатного та Юрівки. Гра розпочалася досить жваво - кожна з команд намагалася захопити ініціативу, диктувати хід гри. Так тривало майже до половини першого тайму, але поступово гатненці взяли під контроль перебіг матчу. Хоча точних ударів у створ воріт майже не було. Лише на останніх хвилинах першого тайму команди обмінялися досить небезпечними моментами. Але голів вболівальники так і не дочекалися.

Другий тайм розпочався з атак юрівців й один із ударів з-під захисника приніс успіх гостям. Гатненці кинулися відіграватися, атаки на ворота команди з Юрівки стали змістовнішими й більш небезпечними. Одного разу гостей від начебто неминучого голу врятувала перекладина, другого разу блискучий сейв продемонстрував воротар гостей, після виходу один на один голкіпер знову врятував юрівців, але на місці виявився Олександр Костюченко, який зрівняв рахунок у матчі - 1:1. Всі спроби забити переможний гол були марними, тому справа дійшла до післяматчевих пенальті. Влучнішими виявилися гатненці. У підсумку перемога з рахунком 3:2. У нас по ще  одному м'ячу у свій актив записали Олександр Костюченко і Максим Котирло.

У другому матчі зустрілися кияни та юні "соколята" з Михайлівки-Рубежівки ("Сокіл" - головна команда села). Рубежівці відразу ж нав'язали суперникам свою гру, постійно атакували й від розгрому у першому таймі киян врятував лише їх воротар, але навіть він не зміг вберегти ворота від двох голів. У другому таймі картина не змінилася і ще тричі киянам довелося виймати круглого із сітки воріт. Чудова перемога команди з Михайлівки-Рубежівки з рахунком 5:0.

Тож, у боротьбі за третє місце зійшлися юрівці та кияни. Сільські футболісти відразу кинулися в атаку, але гості зі столиці вдало захищалися майже весь перший тайм. До того ж в одній з контратак зуміли забити гол. У другому таймі гра дещо вирівнялася. На атаки юрівців кияни відповідали небезпечними контрвипадами, два з яких закінчилися голами. Підсумок матчу - 3:0 на користь киян і бронзові медалі турніру.

Та найвидовищнішим виявився фінал змагань, адже у боротьбі за перше місце зійшлися улюбленці місцевих вболівальників та команда Михайлівки-Рубежівки. Рубежівці розпочали матч дещо активніше, гатненці захищалися, відповідаючи гострими контратаками. Одна з них закінчилася точним ударом Олександра Костюченка - 1:0. Рубежівці не опустили руки й подвоїли зусилля для того, щоб зрівняти рахунок. Одна з їх атак увінчалася успіхом - 1:1. І тут імпровізовані трибуни заревіли - підтримка обох команд була просто шаленою.

Після пропущеного голу гатненці дещо підсіли, відійшли на свою половину поля, грамотно захищаючись від атак окрилених успіхом "соколят". А ті пропустили контратаку гатненців й другого круглого - 2:1. Знову відзначився Олександр Костюченко.

Команди підвищують темп гри, швидкості неймовірні, юні футболісти не шкодують сил для здобуття позитивного результату. Небезпечний штрафний пробили гатненці - повз ворота. Ще одна атака і Максим Мельник забиває третій м'яч рубежівцям.

У другому таймі гості атакували агресивніше, більше половини часу провівши на половині гатненців, які спокійно захищалися, відповідаючи рідкими, але небезпечними контратаками.

Рубежівці зуміли забити ще один м'яч, та на більше їх не вистачило. Заслужена перемога господарів.

Шикування команд. Учасників турніру вітають заступник голови райдержадміністрації Михайло Лєзнік, голова районної федерації футболу Валерій Чалий, Гатненський сільський голова Броніслав Корицький, депутат районної ради Олександр Паламарчук. Всі команди отримують подарунки, м'ячі, призери - медалі, а переможець турніру - дитяча команда "Гатне" ще й кубок. Кращим гравцем матчу визнано Олександра Костюченка.