МАЙЖЕ ЩОДНЯ У ГАТНОМУ ВІДБУВАЮТЬСЯ ПОЗИТИВНІ ЗМІНИ

День народження - це завжди певний рубікон, час підбиття підсумків, аналізу, визначення нових завдань. Тим паче, якщо йдеться про день народження великої громади - села, в якому мешкають тисячі талановитих, заповзятих, патріотичних, небайдужих людей.

За декілька днів гатненці святкуватимуть День села. Це особливе свято, яке гуртує нашу громаду. У цей день збирається сільська родина, аби разом не лише відсвяткувати, а й обговорити насущне, визначитися із намірами на майбутнє, проаналізувати, що вдалося зробити, а що поки залишається тільки намірами.

Початок 2017 року видався для нашого села досить успішним. За перші п'ять місяців силами виключно місцевого бюджету були виконані значні об'єми робіт. Стратегія розвитку села, що була обрана декілька років тому, принесла бажані результати. Залучення інвесторів та розвиток бізнесу дозволили збільшити надходження до сільського бюджету, а отже, і фінансування важливих для розвитку села проектів.

Традиційно весна - це період проведення робіт із благоустрою території. І цього року сільська рада, комунальне підприємство села приділили цим питанням значну увагу. Майже щодня в Гатному відбуваються позитивні перетворення: ремонтуються дороги, облаштовуються сквери та дитячі майданчики, будуються тротуари, змінюють своє обличчя соціальні заклади села: медамбулаторія, клуб, школа, для безпеки громадян встановлюються камери відеофіксації… Усі ці зміни стали можливими завдяки праці багатьох людей, прагненню кожного небайдужого жителя села змінити свій населений пункт на краще.

Та попри позитивні зрушення, існує багато нагальних питань, які потребують вирішення. Стратегічне завдання - це спорудження в Гатному нового дитячого садочка на вул. Космонавтів. І сьогодні сільська рада докладає всіх зусиль, аби найближчим часом будівельні роботи стартували. Наразі завершується виготовлення проектно-кошторисної документації. Цього року ми також прагнемо зосередитися на реалізації ще одного важливого соціального проекту - будівництві стадіону. Розвиток спорту, популяризація здорового способу життя - це одне із пріоритетних завдань влади, адже від рівня підтримки спортивних секцій, залучення до них дітей та молоді залежить наше майбутнє. Тому завжди по-особливому радію успіхам гатненських спортсменів та спільно з депутатами сільської ради прагну створити належні умови для розвитку фізкультури і спорту. І блискуча перемога наших юних футболістів є щонайкращим подарунком до Дня села для усієї громади та свідченням того, що у нас прекрасне майбутнє!

Гатненський сільський голова

Броніслав Корицький