СК "ГАТНЕ" - ЧЕМПІОН КИЇВЩИНИ З ФУТЗАЛУ

Спортсмени СК "Гатне" досить вдало розпочали 2017 рік. Кожен турнір, в якому беруть участь гатненці, приносить медалі й заслужене визнання наших футболістів. Про сьогодення спортивного клубу "Гатне" моя розмова з дитячим тренером Андрієм Давиденком.

- Андрію Васильовичу, розкажіть, будь ласка, про перші успіхи 2017 року.

- Розпочну з юнацького футболу. Нещодавно завершився фінальний турнір чемпіонату Київщини з футзалу серед дитячо-юнацьких команд (2000-2001 років народження), в якому СК "Гатне" виборов почесне ІІІ місце. А Євгена Вінничука визнано найкращим воротарем змагань. На турнірі наші юнаки виграли у спортсменів із Згурівки, Кагарлика, здолали "Рубін" з Пісківки, поступившись сильній команді з Білої Церкви.

У суботу, 4 березня, у приміщенні спортивної зали Хотівського НВК відбувся фінал обласного чемпіонату з футзалу, честь району у якому теж відстоював спортивний клуб "Гатне". Грали проти доволі сильного суперника - СК "Граніт" (с. Шкарівка, Білоцерківський район) - чемпіона двох попередніх років. Вирішальний поєдинок минув за відчутної переваги гатненців. Фінальний свисток зафіксував рахунок 6:1 на користь наших футболістів.

У церемонії нагородження, яку провів очільник  районної федерації футболу Валерій Чалий, взяли участь перший заступник голови РДА Михайло Лєзнік, керівники Київської обласної федерації футболу Олександр Нігруца, Василь Наливайко, депутат Києво-Святошинської райради Олександр Паламарчук.

Нам вручили кубок, дипломи, медалі й грошову винагороду від Києво-Святошинської райдержадміністрації.

Індивідуальні призи дісталися воротареві Юрію Балашеву та снайперу Максиму Коробці із СК "Гатне".

Мають успіхи й наші волейболісти. Так, 25 лютого вони виграли перше місце в Кубку Києво-Святошинського району, випередивши юнацьку і ветеранську команди Хотова, де цей вид спорту завжди культивувався і має сталі традиції розвитку.

У квітні відновлюється Чемпіонат Києво-Святошинського району серед дітей 2004-2005 років народження. Після першого кола наші юні спортсмени лідирують, випереджаючи боярчан та вишнівчан. Сподіваюся, що вони зможуть достойно представити Гатне у Дитячій лізі.

- Скільки коштів в бюджеті Гатненської сільської ради передбачено на розвиток фізичної культури і спорту й як вони витрачатимуться?

- На цей рік фінансування збільшено більше ніж в два рази, у порівнянні з минулим роком. І це зрозуміло. Адже, приміром, футболом у нас займається близько 100 дітей і 40 дорослих. У 2017 році ми виступатимемо на області двома дитячо-юнацькими командами у різних вікових групах і двома дорослими - у районній першості, вдалу гру демонструють і наші волейболісти.

Рік тільки розпочався, а на придбання комплектів форми для волейбольної, дитячих і дорослих футбольних команд, на закупку м'ячів, спортивного інвентарю витрачено близько 115 тис. грн.

Влітку планується проведення навчально-тренувального збору на морському узбережжі в Сергіївці, а це теж потребує певних коштів.

- Як розвиватиметься спортивна інфраструктура в цьому році?

- Найголовніша новина - розпочато підготовчі роботи щодо будівництва у селі стадіону стандартних розмірів зі штучним покриттям. Тож будемо сподіватися, що наші мрії здійсняться й у селі з'явиться сучасна спортивна арена, а це, без сумніву, сприятиме поліпшенню показників наших футбольних команд.

Також у Гатному цього року планується будівництво майданчика  "Street Fight".

Розмову вів Олександр Кошовий